کد: 13951102224525730

هوای پایتخت همچنان ناسالم برای گروه های حساس

کد: 13951102224525730

https://goo.gl/QGN1PM

، تهران ، (اخبار رسمی): بارندگی اخیر تهران میزان آلودگی هوای تهران را کاهش داده ولی هوای پایتخت همچنان برای گروه های حساس ناسالم است

هوای پایتخت همچنان ناسالم برای گروه های حساس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، خسرو صادق نیت رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهدداشت اعلام کرد: وصعیت هوای تهران با وجود بارندگی اخیر، هچنان برای افراد حساس ناسالم است.
دکتر صادق نیت گفت: عامل آلودگی هوای تهران ذرات زیر 2.5 میکرون است و هوای پایتخت نسبت به روز گذشته آلودگی کمتری دارد.
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از مردم و به خصوص گروه های در معرض خطر خواست تا حتی المقدور ازمنزل خارج نشوند و از فعالیت های بدنی سنگین اجتناب کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.