اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951104225125394

اتصال سیستم بانک شهر به سامانه پیوند بانک مرکزی

کد: 13951104225125394

https://goo.gl/yWfKQt

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از اتصال سیستم نرم افزاری این بانک به سامانه پیوند بانک مرکزی از ماه گذشته خبر داد.

اتصال سیستم بانک شهر به سامانه پیوند بانک مرکزی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مدیر امور فناوری اطلاعات این بانک با بیان این مطلب اظهار کرد: با اتصال نرم افزار بانک شهر به سامانه پیوند، مشتریان بانک شهر می‌توانند با وارد کردن کد ملی دردرگاه پرداخت الکترونیکی USSD تمامی شماره کارت‌های فعال خود را مشاهده و برای پرداخت انتخاب کنند.

میثم نمازی با اشاره به این‌که درگاه های پرداخت الکترونیک USSD از سمت اپراتورهای مخابراتی به مشتریان ارائه می‌شود، تصریح کرد: بانک مرکزی به منظور ارتقای امنیت سیستم و پرهیز از رد و بدل شدن اطلاعات کارت‌های مشتریان بر بستر اپراتورهای مخابراتی، سامانه پیوند را راه اندازی و همه بانک‌ها ملزم به پیوستن به این بانک شده‌اند.
وی با بیان این‌که مشتریان دردفعات مجدد استفاده از این خدمت نوین بانکی در درگاه USSD می‌توانند از اطلاعات کارت‌های خود برای تراکنش بانکی استفاده کنند، خاطر نشان کرد: بانک شهر تلاش کرد تا در چارچوب الزامات بانک مرکزی مبنی بر اتصال به سامانه پیوند این بانک، از ابتدای دی ماه به این سامانه متصل شود و کارهای فنی و بسترسازی ارتباطی و نرم افزاری و سخت افزاری این سامانه را انجام و به بهره برداری برساند.
به گفته مدیر فناوری اطلاعات بانک شهر، مشتریان برای دسترسی به سامانه پیوند این بانک می‌توانند به صفحه اینترنتی بانک شهر- قسمت بانکداری الکترونیک مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک شهر

سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه ای معادل یک هزار و پانصد میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه