کد: 13951106227045600

معرفی برگزیدگان دومین رویداد هم آفرینی همراه اول

کد: 13951106227045600

https://goo.gl/NJluUE

، تهران ، (اخبار رسمی): اختتامیه دومین رویداد هم آفرینی همراه اول با مشارکت پژوهشکده نوین شهر معنوی ثامن، امروز چهارشنبه ۶ بهمن ماه در مشهد برگزار شد.

معرفی برگزیدگان دومین رویداد هم آفرینی همراه اول

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین رویداد از مجموعه رویدادهای کارآفرینی همراه اول، صبح روز چهارشنبه با حضور نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول،  رجبی مشهدی رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد، مهندس آصفی مدیرکل نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول، صاحبان ایده شرکت کننده در دومین رویداد هم آفرینی، تعدادی از مدیران همراه اول، مخابرات خراسان رضوی و سازمان فناوری اطلاعات ایران در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی برگزار شد.

در این مراسم حمیدرضا نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول با اشاره به نقش همراه اول در حمایت از کارآفرینی، گفت: هم اکنون همراه اول با همکاری شرکت «حرکت اول» به عنوان سرمایه گذار و شرکت های «هاب» در نقش شتاب دهنده در دانشگاه های مختلف، به ایده پردازان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند ارزش آفرینی کرده و ایده های خود را اجرایی کنند.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول در ادامه تاکید کرد: همراه اول دیگر تنها یک اپراتور نیست؛ بلکه وارد یک اکوسیستم نوآوری شده است؛ به طوری که علاوه بر همکاری با دانشگاه های صنعتی شریف و شهید بهشتی، در زمینه مراکز رشد و نوآوری، با سایر دانشگاه های کشور نیز همکاری خواهد داشت.

در این رویداد ۱۷۶ طرح از  تیم های شرکت کننده، در موضوعات «خدمات مبتنی بر موبایل در حوزه گردشگری» و «تجارت الکترونیک و بازی های رایانه ای»، دریافت شده بود که ۳۷ طرح به مرحله داوری رسید. سرانجام، ۳ طرح برتر برگزیده شد.

گفتنی است در دومین رویداد هم آفرینی همراه اول تیم های «مانا»، «کارت اعتباری ایرانیان» و «اپ و مپ» به ترتیب اول، دوم و سوم شدند. همچنین جوایز تیم های برگزیده شامل ۱۰ میلیون تومان برای تیم اول، ۵ میلیون تومان برای تیم دوم و ۳ میلیون تومان برای تیم سوم بود که به برگزیدگان اهدا شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران بیش از 56 میلیون مشترک دارد. 1169 شهر و بیش از 69 هزارکیلومتر از جاده های کشور تحت پوشش اپراتور اول است. ضریب نفوذ همراه اول حدود 74 درصد و ارتباط رومینگ بین الملل این اپراتور با 271 اپراتور در112 کشور برقرار است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.