اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951107227235376

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی:

کمبود شکر تا شب عید احساس نخواهد شد

کد: 13951107227235376

https://goo.gl/IwEhiY

، تهران , (اخبار رسمی): [شکر] رئیس اتحادیه صنف بنکداران موادغذایی گفت: واردات و تولید شکر به اندازه کافی صورت گرفته است و تا شب عید امسال کمبود شکر در بازار احساس نخواهد شد.

کمبود شکر تا شب عید احساس نخواهد شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بورس کالای ایران، محمد آقاطاهر در خصوص دستور ستاد تنظیم بازار مبنی بر عرضه شکر با قیمت مصوب، گفت: از روز گذشته که این بازار قیمتی را برای شکر مصوب کرده، عرضه با قیمت مصوب شروع شده است و موجودی این کالا در انبارها به میزان کافی وجود دارد.

وی افزود: قیمت هایی که توسط ستاد تنظیم بازار ارائه شده است قیمت حداکثری است و شکر در محل کارخانه و در وزن های بالا با قیمت کمتر هم قابل خرید و فروش است.

رئیس اتحادیه بنکداران موادغذایی با اشاره به عرضه شکر در بورس کالا، خاطرنشان کرد: عرضه این محصول در بورس آرامش را به این بازار برگرداند. همچنین پیشنهاد می کنیم که این محصول در بورس هم به متقاضیانی عرضه شود که فعالیت صنفی مرتبط دارند.

آقاطاهر تاکید کرد: هر ساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال مصرف شکر در کشور افزایش می یابد. اما در سال جاری با توجه به میزان تولید و واردات این محصول پیش بینی نمی شود که قیمت شکر دستخوش تغییر شود و متعاقب آن بحرانی در بازار شکر نخواهیم داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بورس کالای ایران

نیاز به ایجاد بازاری متشکل و سازمان یافته برای تقابل آزاد عرضه و تقاضا، دولت و مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا بستر قانونی لازم جهت تاسیس و راه اندازی بورسهای کالایی را در ایران فراهم سازند. در این راستا با تصویب بند (ج) ماده (95)قانون برنامه سوم و بند (الف) قانون برنامه چهارم ، شورای عالی بورس موظف به تشکیل و گسترش بورسهای کالایی در ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]