کد: 13951109227866033

شهردار منطقه 12:

چهارراه استانبول به وضعیت عادی باز می گردد

کد: 13951109227866033

https://goo.gl/6aNwLG

، تهران ، (اخبار رسمی): شهردار منطقه ۱۲ تهران از ایمن سازی اطراف ساختمان مخروبه پلاسکو خبرداد و گفت: امروز( شنبه) معبر چهارراه جمهوری برای تردد شهروندان و خودروها باز می شود

چهارراه استانبول به وضعیت عادی باز می گردد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ تهران ؛ عابد ملکی با بیان این مطلب افزود: بعد از۱۰ روز تلاش مستمر شهرداری تهران ، نیروی انتظامی ، هلال احمر و سازمان های امدادرسان شب گذشته به طور کامل آواربرداری و تخلیه نخاله ها از محل ساختمان پلاسکو انجام شد و شهرداری منطقه اقدامات مربوط به ایمن سازی و ساخت دیوار در مقابل ساختمان پلاسکو را به اتمام رساند.

وی ادامه داد: اقدامات مربوط به صاف کردن کف خیابان ، بتن ریزی جهت استحکام معبر در محدوده ساختمان پلاسکو و در نهایت ساخت دیوار چهارمتری در مقابل مخروبه ساختمان پلاسکو بعد از اتمام عملیات آواربرداری به سرعت توسط معاونت فنی عمران و خدمات شهری منطقه انجام شد.
به گفته شهردار منطقه 12 ؛ در مجموع بیش از ۲۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری و عمرانی کار بتن ریزی و پاکیزه کردن محدوده پلاسکو را در این محدوده انجام و به اتمام رساندند.
وی با اشاره به تعیین تکلیف ساختمان های مجاور پلاسکو بیان کرد: ادامه فعالیت ساختمان های مجاور پلاسکو مانند پاساژ صمصام ( کویتی ها) و... نیز منوط به تایید سازمان نظام مهندسی و دستگاه قضایی مبنی بر بی خطر بودن این بناها خواهد بود و مالکان این املاک باید منتظر دستورات لازم از مقامات تصمیم گیر باشند.
عابد ملکی با اشاره به همکاری همه جانبه شهرداری منطقه ۱۲ با کسبه پاساژ پلاسکو و مجتمع های تجاری مجاور تاکید کرد: شهرداری منطقه ۱۲ تمام همکاری های لازم با کسبه پلاسکو در خصوص راه اندازی بازارچه فروش محصولات تولیدی و همچنین با مالکان و بهره برداران پاساژ پلاسکو و مجتمع های تجاری اطراف در خصوص صدور مجوزهای لازم جهت تخریب و نوسازی املاک آسیب دیده را انجام خواهد داد.
به گفته وی؛ تصمیمات لازم برای ادامه فعالیت پاساژ و مغازه های اطراف پلاسکو در هفته جاری توسط مقامات مسئول اتخاذ و اعلام خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.