کد: 13951113230196494

از ثبت موسسه و مراحل آن چه می‌دانید

کد: 13951113230196494

https://goo.gl/29gj0A

، تهران ، (اخبار رسمی): فرآیند ثبت موسسه شامل تکمیل فرم تقاضانامه، فرم صورتجلسه، تنظیم و امضای اساسنامه توسط شرکا، صدور گواهی، صدور مجوز و ثبت نهایی است.

از ثبت موسسه و مراحل آن چه می‌دانید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ثبت شرکت و ثبت برند نوبل، موسسات غیر‌تجاری نمی‌توانند فعالیت بازرگانی انجام دهند و مخصوص امور غیرتجاری مانند امور علمی، فرهنگی، خدماتی، مشاوره‌ای، ادبی، خیریه هستند این موسسات به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند یکی موسساتی که هدفشان جذب منافع و تقسیم آن‌ها بین کسانی غیر از اعضای موسسه است و دیگری موسساتی که هدفشان جذب منافع و تقسیم آن‌ها بین اعضای خودی و غیر است.

انجام هرکدام از این مراحل تخصص و تجربه‌ی خاصی می‌طلبد به همین دلیل مشاوره با یک متخصص برای انجام بی‌نقص فرآیند ثبت موسسه ضروری به نظر می‌رسد اگر می‌خواهید یک موسسه ثبت کنید یا تصمیم دارید تغییراتی در موسسه‌ خود بدهید، مشاوران ما کنار شما خواهند بود تا به راحت‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن به خواسته‌ خود برسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه ثبت نوبل

موسسه نوبل از سال 1389 در بخش حقوقی، ثبت شرکت، ثبت برند، تجاری سازی، اخذ گواهینامه ISO، مشاوره مالی و مالیاتی و مشاوره کسب و کار به کلیه مدیران موفق و هموطنان عزیز خدمت رسان است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.