در روزهای سرد

ممانعتی برای حضورکارتن‌خواب‌هادرمددسراها وجودندارد

کد: 13951113230476015

https://goo.gl/DKGW8T

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: هیچ ممانعتی برای حضور و بیشتر ماندن کارتن خواب ها در شب ها و روزهای سرد در مددسراها وجود ندارد.

ممانعتی برای حضورکارتن‌خواب‌هادرمددسراها وجودندارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل ازروابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان  گفت: اجباری برای ترک مددسرا توسط کاراتن خواب ها در روز های سرد و نیز زمان بارندگی وجود ندارد و حتی در روزهای سرد عده ای از کارتن خواب ها تا زمان ناهار نیز در مددسراها مانده اند.

وی با بیان این که گرمخانه خاوران میزبان بیشترین کارتن خواب است، تصریح کرد: بین 2 تا 2هزار و 500 کارتن خواب در گرمخانه های تهران در شب های سرد زمستان اسکان داده می شوند.

قدیمی با بیان این که تعدادی اتوبوس نیز در مقابل بوستان ها توقف دارند، اظهار کرد: این اتوبوس ها به تعبیری همان گرمخانه های سیار هستند که برای کارتن خواب هایی که تمایل به رفتن به گرمخانه ها را ندارند، با تجهیزات مورد نیاز در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، تصریح کرد: در صورتی که در شب های سرد ظرفیت گرمخانه ها و مددسراها تکمیل شود این ابلاغ به آن ها داده شده تا از اتوبوس ها در فضای بیرونی گرمخانه ها برای اسکان کارتن خواب ها استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت امور اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران

معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران یکی از مهمترین معاونت های شهرداری تهران است که وظیفه اجرای سیاست های کلان شهری در حوزه اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران را بر عهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.