با ظرفیت 600 نفر

چهار آمفی تئاتر باغ کتاب آماده بهره برداری است

کد: 13951113230536015

https://goo.gl/O88pWV

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه فاز نخست باغ کتاب تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد، گفت:چهار آمفی تئاتر باغ کتاب تهران با ظرفیت 600 نفر نیزآماده بهره بردرای شده است.

چهار آمفی تئاتر باغ کتاب آماده بهره برداری است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، علیرضا جعفری در حاشیه بازدید معاونان و مدیران این شرکت از روند آماده سازی پروژه باغ کتاب تهران، گفت: بخش کشتی کتاب از جمله زیر پروژه های این مجموعه به شمار می آید که مراحل طراحی آن به پایان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه کشتی کتاب بخش  بازی و سرگرمی کودکان به شمار می آید، افزود:این بخش در قسمت غربی بلوک c  باغ کتاب تهران قرار دارد.

جعفری با بیان اینکه در طبقه اول بلوک c تالار علم کودک قرار دارد، گفت:در طبقه اول این مجموعه تالار علم نوجوان و فروشگاه کتاب قرار دارد که بخش تالار آن در حال انجام مراحل آماده سازی وبخش فروشگاه نیز در مرحله چیدمان قفسه هاست.

به گفته مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران،نمایشگاه دائمی کتاب(کودک و بزرگسال)، تالار علم خردسال، مجموعه رستورانهای کافه کتاب، داستانهای تجسمی و داستانهای شاهنامه در مسیر گذر فرهنگ از جمله زیر پروژه های باغ کتاب محسوب می شود که مراحل آماده سازی آنها در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد لذت و علاقه به مطالعه و کتابخوانی در بین اقشار مختلف به ویژه کودکان و نوجوانان مهمترین برنامه و هدف ما به شمار می آید، افزود: در باغ کتاب تهران تلاش داریم تا کتابخوانی برای مخاطبان لذت بخش باشد،چرا که مطالعه و کتابخوانی باعث افزایش سطح علمی افراد جامعه می‌شود.

جعفری با بیان اینکه درمجموعه باغ کتاب تهران سعی در ایجاد فضایی با محوریت کتاب است، گفت: هر یک از عناصر تشکیل دهنده این مجموعه به نحوی با فعالیتهای مرتبط با کتاب در ارتباط است.

باغ کتاب تهران که به همت شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در حال ساخت و آماده سازی است بدون شک یکی از بزرگترین پروژه های ست که در سطح ملی و حتی جهانی هم از لحاظ سازه ای و هم زیبایی بسیار منحصر به فرد  است.

در سالن های این مجموعه از آخرین استاندارد های آکوستیک استفاده شده و سالن اصلی آن به صورت چند منظوره (سینمایی، آمفی تئاتر، اجرای موسیقی و ....) مورد بهره برداری قرار می گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت امور اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران

معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران یکی از مهمترین معاونت های شهرداری تهران است که وظیفه اجرای سیاست های کلان شهری در حوزه اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه