اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951116231305125

در نمایشگاه اقتصادمقاومتی در استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفت

ارائه دستاوردهای «به‌مالت» به عنوان صنعتگر

کد: 13951116231305125

https://goo.gl/zSLARa

، شهر کرد , (اخبار رسمی): «به مالت» با حضور در دستاوردهای اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه صنعت استان چهارمحال و بختیاری پرداخت.

دهه ی فجر 95

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت شهدزاگرس جهانبین، محمد رستمی مدیرعامل این شرکت، در تشریح جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی استان هر یک سال یکبار با هدف معرفی دستاوردهای تازه شرکت‌های صنعتی این استان به مشتریان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه اشاره و ادامه داد: هم استانی‌ها و مسئولان می‌توانند با دستاوردها و زمینه های اشتغال‌زایی به وجودآمده در استان آشنا و این زمینه‌ای برای دلگرمی دانشجویان و فرزندان ما در راستای خدمت‌رسانی به کشور می‌شود.

رستمی همچنین به دستاورد ممتاز این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

وی عموم را به بازدید از نمایشگاه دعوت کرد و گفت: غرفه این شرکت طبقه 2، غرفه 52 در  کنار سایر غرفه‌ها حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

دستاوردهای اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری با حضور 50 مجموعه و شرکت فعال در صنعت استان چهارمحال و بختیاری از تاریخ 14 بهمن ماه تا هجدهم همین ماه در شهرکرد، چهارراه باز، پاساژ علوی برگزار شد.

لازم به ذکر است که علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت شهدزاگرس جهانبین مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

به مالت

شرکت شهد زاگرس جهان بین در سال 1386 با هدف خودکفایی در زمینه تولید مالت در کشور و بومی‌سازی این صنعت به ثبت رسیده است. شرکت شهد زاگرس جهانبین پیشرفته ترین و بزرگترین کارخانه صنعتی تولید مالت جو ، گندم جوانه زده ، آرد جو و فرآورده های آنها را در خاورمیانه دارد که با بکارگیری افراد متخصص و کسب امتیازهای لازم موفق به استقرار در پارک علم و فن آوری استان چهار محال و بختیاری گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]