تا پایان بهمن ماه صورت گرفت

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مشکات

کد: 13951116231446015

https://goo.gl/B4BxNF

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از تمدید مهلت ارسال آثار به پنجمین دوره جشنواره مشکات تا پایان بهمن ماه خبر داد.

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مشکات

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمد روشنی با اشاره به آغاز پنجمین جشنواره مشکات گفت: با توجه به استقبال شدید شهروندان مهلت ارسال آثار به جشنواره را تمدید کردیم. جشنواره مشکات در سطح محلات تهران و مدارس انجام می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره در 3 محور در حال اجراست، گفت: اخلاق شهروندی در قالب موضوعاتی چون «آپارتمان نشینی» و «احترام به دیگران»، آسمان آبی با 2 موضوع «کارنامه من در کاهش آلودگی هوای شهر» و «رانندگی بین خطوط سفید و احترام به عابرین پیاده» و زمین پاک با محورهای «کاهش تولید، کم حجم سازی و رطوبت‌زدایی از پسماند خانگی» و «تفکیک پسماند از مبدأ» اجرا می شود.

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران بیان کرد: کمیته های هفت گانه شامل محتوا، داوری، اطلاع رسانی، هماهنگی سازمان ها، هماهنگی امور مناطق، پشتیبانی و مالی مسئولیت امور اجرایی جشنواره مشکات را بر عهده دارند.

روشنی در پایان خاطرنشان کرد: به آثار برگزیده در اسفندماه سال جاری طی برگزاری مراسمی جوایز نفیسی اهدا می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت امور اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران

معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران یکی از مهمترین معاونت های شهرداری تهران است که وظیفه اجرای سیاست های کلان شهری در حوزه اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]