کد: 13951116231675514

در بازدید از مگاموتور صورت گرفت

تست خودرو ساینا اتوماتیک توسط وزیرصنعت

کد: 13951116231675514

https://goo.gl/OCbCP1

، تهران ، (اخبار رسمی): وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از شرکت مگاموتور، برای نخستین بار خودرو ساینا با گیربکس اتوماتیک را مورد آزمایش قرار داد.

تست خودرو ساینا اتوماتیک توسط وزیرصنعت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سایپا، محمدرضا نعمت زاده به منظور اطلاع از آخرین دستاوردهای فنی و اقدامات انجام شده شرکت های گروه سایپا، به همراه رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیر عامل و جمعی از معاونان و مدیران ارشد گروه سایپا در مگاموتور حضور یافت و از اقدامات صورت گرفته در حوزه قوای محرکه این گروه خودروسازی بازدید کرد.

در این مراسم وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از خودرو ساینا با گیربکس اتوماتیک، که نخستین خودرو تمام ایرانی مجهز به این نوع گیربکس است ضمن رانندگی با این خودرو گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری عرضه این خودرو به بازار آغاز خواهد شد.

شایان ذکر است گیربکس این خودرو جدید سایپا در شرکت مگاموتور تولید شده و با توجه به برخورداری این محصول از مزایای رقابتی دیگر نظیر طراحی به روز، قیمت اقتصادی و مصرف سوخت متعادل، تجهیز این خودرو به گیربکس اتوماتیک می تواند زمینه افزایش سهم بازارهای داخلی و خارجی را برای سایپا فراهم سازد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در بازدید از مگاموتور در جریان فعالیت های این شرکت در زمینه طراحی و ساخت موتورهای نسل جدید یورو 4 و یورو 5، گیربکس های جدید محصولات و سایر اقدامات این شرکت در عرصه دستیابی به فناوری های پاک با محوریت حفاظت از محیط زیست قرار گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.