کد: 13951116231685514

پارس خودرو میزبان دومین مدل از خانواده برلیانس

کد: 13951116231685514

https://goo.gl/cO6joc

، تهران ، (اخبار رسمی): معاون مهندسی شرکت پارس خودرو گفت: در راستای تصمیم گیری انجام شده مبنی بر تولید محصولات به صورت متمرکز در شرکت های زیرمجموعه گروه سایپا، از این پس پارس خودرو تبدیل به پایگاه تولید برند برلیانس در کشور می شود.

پارس خودرو میزبان دومین مدل از خانواده برلیانس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سایپا، شهریار طهماسبی معاون مهندسی شرکت پارس خودرو در حاشیه برنامه بازدید خبرنگارن از خط تولید برلیانس در شرکت پارس خودرو با بیان مطلب فوق گفت: سایپا قصد دارد تولید هر برند را در شرکت های گروه به صورت متمرکز ادامه دهد. در این راستا در اواخر دی ماه تصمیم گرفته شد که تولید خودروهای برند برلیانس در پارس خودرو ادامه پیدا کند و این شرکت پایگاه اصلی برلیانس در کشور باشد.

وی ادامه داد: با توجه به این تصمیم کارگروه انتقال تولید برلیانس سری H200 از سایپا به پارس خودرو شکل  گرفت و از اوایل بهمن ماه فعالیت عملیاتی برای این انتقال آغاز شد. البته به دلیل این که برلیانس سریH300 در حال حاضر در پارس خودرو به تولید می رسد و خط تولید این خودرو به راحتی با سری H200 هم کالیبره می شود، پروژه انتقال H200 تنها حدود 144 روز زمان برد. طهماسبی در خصوص توقف تولید در دو هفته زمان مورد نیاز برای انتقال H200 به پارس خودرو نیز گفت: به دلیل این که پیش بینی کرده بودیم که  چند روزی تولید باید متوقف شود، قبلا تیراژ تولید را بیشتر کردیم تا بتوانیم به نیاز بازار پاسخ دهیم. ضمن این که به دلیل استقبال بازار از این خودرو از اولین روزهای عرضه توسط سایپا در سال گذشته نیز قیمت آن در بازار بیش از کارخانه بود. هر چند ما با افزایش تیراژ در پارس خودرو بازار آزاد آن را هم کنترل خواهیم کرد.

گفتنی است تولید برلیانس سری H200 به طور رسمی 16 بهمن ماه مصادف با ایام دهه مبارک فجر در شرکت  پارس خودرو آغاز شد. به این ترتیب از این پس خط تولید برلیانس در شرکت پارس خودرو میزبان دو سری از محصولات برلیانس یعنی H300 و H200 خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.