کد: 13951119232956494

پلمپ دفاتر و نکات مهمی که باید دانست

کد: 13951119232956494

https://goo.gl/pHajXB

، تهران ، (اخبار رسمی): اگر به‌عنوان عضوی در دنیای اقتصاد و تجارت فعالیت دارید مثلا موسسه، شرکت یا سازمان خاصی که مشمول قوانین مالیاتی است را اداره می‌کنید نباید از تحریر دفاتر قانونی غافل شوید.

پلمپ دفاتر و نکات مهمی که باید بدانید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ثبت شرکت و ثبت برند نوبل، دفاتر قانونی دفاتری هستند که از سوی سازمان امور مالیاتی جهت نگارش تمامی فعالیت‌های اقتصادی یک سال مالی دریافت و در پایان سال جهت پلمپ به دارایی تحویل داده می‌شوند. این دفاتر که تمامی فعالیت‌های یک‌ساله‌ی شرکت را در بردارند برای مشخص شدن فعالیت‌های مالی شرکت اختصاص داده‌شده‌اند و تحریرشان اجباری است و در صورتی‌که فردی از پلمپ دفاتر سرباز زند مستلزم پرداخت جریمه‌ی مالیاتی خواهد شد.

نکته‌ی مهم دیگر این است که حتی اگر شما مالک شرکتی هستید که هیچ‌گونه فعالیتی ندارد باز هم باید دفاتر قانونی را از اداره‌ی مالیات دریافت کنید و در پایان سال مالی به‌ صورت خالی و نوشته‌ نشده تحویل اداره‌ی دارایی دهید. همکاران ما برای کمک به شما همواره آماده هستند در صورت هرگونه مشکل با مشاورین ما تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه ثبت نوبل

موسسه نوبل از سال 1389 در بخش حقوقی، ثبت شرکت، ثبت برند، تجاری سازی، اخذ گواهینامه ISO، مشاوره مالی و مالیاتی و مشاوره کسب و کار به کلیه مدیران موفق و هموطنان عزیز خدمت رسان است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.