اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951119233166033

به همت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران

بزرگترین رویداد ورزشی بازنشستگان پایتخت افتتاح شد

کد: 13951119233166033

https://goo.gl/GF5xcx

، تهران , (اخبار رسمی): بزرگترین رویداد ورزشی پیشکسوتان پایتخت با شرکت بیش از 3500 بازنشسته شهرداری تهران و با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مجموعه ورزشی امام علی (ع) کلید خورد.

بزرگترین رویداد ورزشی بازنشستگان پایتخت افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، بیش از 3500 نفر از ورزشکاران بازنشسته به همراه خانواده های شان در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات، شرکت کردند تا چهارمین المپیاد ورزشی بازنشستگان رسما آغاز شود.

در این مراسم دکتر مصطفی منتظرالمهدی، مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در سخنانی با اشاره به این که مقام معظم رهبری، ورزش را برای جوانان امری لازم و برای پیران واجب دانستند، گفت: بر آن هستیم که با ایجاد انگیزه برای شما بازنشستگان عزیز وضعیتی ایجاد شود تا فرزندان و نوه‌های شما وقتی شما را با نشاط و شاداب می‌بینند به زندگی بهتر بیاندیشند.
مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران همچنین در این افتتاحیه خبر خوشی را به بازنشستگان داد و اعلام کرد که در این جلسه خانم معصومه آباد عضو شورای اسلامی شهر تهران قول داده است که برای سال آینده و در قالب بودجه 96 شهرداری تهران بحث همسان‌سازی برای همه بازنشستگان دنبال شود.
این دوره از المپیاد ورزشی که با استقبال گسترده بازنشستگان رو به رو شد و  بیش از 3500 نفر برای شرکت در رقابت ها ثبت نام کردند که در بین آنها نام افرادی با بیش از هشتاد سال سن هم به چشم می خورد. در این دوره از مسابقات، گروه های سنی با حداقل سن 54 سال و حد اکثر 91 سال در 15 رشته ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، شطرنج، بدمینتون، تیراندازی، تیرو کمان، دارت، دوومیدانی، دوچرخه سواری، فوتبال روی میز، قایق سواری، شنا و آمادگی جسمانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
مراسم افتتاحیه این مسابقات با روشن کردن مشعل توسط تیمور غیاثی ،محسن تهی دست و داراب ریاحی از  قهرمانان ملی، آغاز شد. سپس سرگروه های هر رشته ورزشی با حمل پرچم هر رشته و تصویر یکی از شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو و رژه تیم ها در هر رشته وارد سالن شده وضمن ادای احترام و تقدیم گل به جایگاه شهدای آتش نشان مورد استقبال گسترده خانواده ها و شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفتند.
همچنین در ابتدای این مراسم به منظور گرامیداشت شانزده شهید آتش نشان حادثه پلاسکو مراسم افتتاحیه با یک دقیقه سکوت و ادای احترام به مقام شامخ این عزیزان آغاز شد.
در این مراسم همچنین پرویز سروری و معصومه آباد از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، سید جعفر هاشمی تشکری، معاون منابع انسانی شهرداری تهران، محمد فنایی از داوران بین المللی و پیشکسوت فوتبال ایران، محمد رضا طالقانی رئیس اسبق فدراسیون کشتی و زورخانه ای و جمعی از ورزشکاران کشور حضور داشتند که با اجرای جواد خیابانی همراه شد.
رقابت های اصلی این دوره از مسابقات از روز چهارشنبه  بیستم  بهمن ماه در 15 رشته ورزشی آغاز خواهد شد که  شرکت کنندگان  به مدت ده روزدر پانزده رشته ورزشی بایکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش