اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951201237065376

امروز صورت می گیرد

عرضه ۱۶ هزار تن انواع گوگرد در تالار صادراتی

کد: 13951201237065376

https://goo.gl/ar7IiR

، تهران , (اخبار رسمی): [تالار صادراتی] تالارصادراتی بورس کالای ایران امروز (یکشنبه) اول اسفند ماه میزبان عرضه ۱۰ هزار تن گوگرد کلوخه، ۶ هزار تن گوگرد پاستیلی و ۱۰۰ تن گوگرد پودر است.

عرضه ۱۶ هزار تن انواع گوگرد در تالار صادراتی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بورس کالای ایران، ،طی این روز همچنین ۶۴۰ تن مس مفتول، یک هزار و ۵۰۰ تن مس کاتد، ۲۰ هزار تن مس کم عیار، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن در تالار محصولات صنعتی ومعدنی عرضه می شود.

علاوه براین یک هزار تن شمش هزار پوندی ۹۹.۷۵ شرکت المهدی نیز در گروه آلومینیوم در این تالار عرضه می شود.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۶ هزار و ۶۴۲ تن انواع مواد پلیمری، مواد شیمیایی و قیر است.

براساس این گزارش ، ۷۰۰ تن مرغ منجمد رنج دو،  ۲۱ هزار تن گندم خوراکی، ۲ هزار تن گندم دوروم، ۲۷۰ تن عدس درشت، ۱۰۰ تن روغن خام سویا و ۲ هزار تن شکر سفید در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

همچنین ۶ هزار و ۸۱۲ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت فیزیکی و۷۹۳ تن ذرت دانه ای نیز به در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت گواهی سپرده کالایی در این تالار عرضه می شود.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه یک هزار و ۵۰۰ تن پتاس (کلرید پتاسیم) است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بورس کالای ایران

نیاز به ایجاد بازاری متشکل و سازمان یافته برای تقابل آزاد عرضه و تقاضا، دولت و مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا بستر قانونی لازم جهت تاسیس و راه اندازی بورسهای کالایی را در ایران فراهم سازند. در این راستا با تصویب بند (ج) ماده (95)قانون برنامه سوم و بند (الف) قانون برنامه چهارم ، شورای عالی بورس موظف به تشکیل و گسترش بورسهای کالایی در ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه