اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951207238885458

ماهیانه از سوی سازمان تامین اجتماعی صورت می گیرد

پرداخت 10هزار میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد

کد: 13951207238885458

https://goo.gl/5V0nCY

، (اخبار رسمی): معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ماهیانه بیش از 10هزار میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد این سازمان پرداخت می شود که این رقم قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت 3 هزار و 800 میلیارد ریال بود.

پرداخت 10هزار میلیارد ریال به مراکز طرف قرارداد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد علی همتی در همایش بیمه های پایه و قراردادها در مشهد افزود: هزینه های درمان بر اساس قانون مشخص شده است و در سه سال گذشته سازمان تامین اجتماعی هر سال فراتر از تعهدات خود هزینه کرده است.

وی اظهار کرد: این سازمان در سال 1393 و سال اول اجرای طرح تحول نظام سلامت 4 هزار میلیارد ریال و در سال گذشته 14 هزار میلیارد ریال بیشتر از تعهدات خود هزینه کرده و امسال نیز پیش بینی می شود 30 هزار میلیارد ریال فراتر از تعهدات خود هزینه کند.
دکترهمتی افزود: منابع نظام سلامت، محدود است و طی چند سال اخیر که طرح تحول نظام سلامت به اجرا درآمد، هزینه های درمان در سازمان تامین اجتماعی بسیار فراتر از ارزیابی های اول شد.
وی با تاکید بر ضرورت اصلاح یکی از بندهای قرارداد سازمان های بیمه گر اظهار کرد: وزارت کار و دبیرخانه شورای عالی بیمه به عنوان هماهنگ کننده سازمان های بیمه گر قرار است متن قراردادها را در شورای عالی مطرح و مورد بررسی قرار دهند.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید راهبردی به عنوان اصل خدشه ناپذیر  این سازمان و سازمان های بیمه گر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی دارای وظایف عمده در دو بخش بیمه ای و درمانی می باشد که برای اجرای وظایف خود دارای تشکیلات مرکزی و واحدها، شعب و نمایندگی‌هاو مراکز درمانی و بیمارستانی ،کلینیک ،پلی کلینیک و دی کلینیک در تهران و شهرستانها می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه