اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960127246027141

شرکت اسپیرو تنها ارائه دهنده خدمات لاجیتک در ایران شد

کد: 13960127246027141

https://goo.gl/c7wlQU

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت اسپیرو به عنوان نماینده‌ی رسمی محصولات لاجیتک سوئیس شناخته شد. شرکت ایرانی اسپیرو قرار است علاوه بر محصولات Logitech، محصولات زیر مجموعه‌ی این شرکت با نام UE را هم در ایران عرضه و خدمات پس از فروش آن را به عهده داشته باشد.

اسپیکر مگا بوم ضد آب و بیست ساعت شارژ - شرکت اسپیرو

شرکت اسپیرو با ارائه‌ی قیمت‌های پایین‌تر ، از معدود محصولات قاچاق Logitech و ue در بازار، قاچاق این محصولات را بدون صرفه‌ی اقتصادی کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت اسپیرو، این شرکت قرار است سه گروه محصول لوازم جانبی رایانه، محصولات ویدیو کنفرانس و محصولات صوتی و تصویری برندهای لاجیتک و UE را در بازار ایران عرضه و خدمات پس از فروش این محصولات را نیز بر عهده داشته باشد.

محصولاتی که اسپیرو قرار است در ایران عرضه کند به شرح زیر است:

  • گروه محصولات جانبی رایانه شامل انواع کیبورد، ماوس، هد‌ست، وب‌کم 
  • گروه محصولات صوتی شامل انواع بلندگو، اسپیکرهای حرفه‌ای، بلندگوهای موبایل (بلوتوث)
  • گروه محصولات ویدیو کنفرانس

گفتنی است ارائه نکردن برخی محصولات گیمینگ لاجیتک توسط اسپیرو، به دلیل ارائه انحصاری این محصولات توسط شرکت پانا در ایران است.

برند UE تولیدکننده‌ی اسپیکرهای حرفه‌ای در دنیا است که اسپیرو جدیدترین اسپیکرهای بلوتوثی این برند با نام‌های ue|ROLL2 ،ue|BOOM2 و ue|MEGABOOM را که دارای صدای ۳۶۰ درجه است، به بازار ایران ارائه می‌کند.

قیمت ue|ROLL2 در دنیا برابر با ۹۹ دلار است که در حال حاضر توسط اسپیرو ۳۴۹ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین ue|BOOM2 با قیمت ۱۹۹ دلار توسط اسپیرو در ایران ۷۳۶ هزار تومان به فروش می‌رسد. محصول ue|MEGABOOM نیز در دنیا با قیمت ۲۹۹ دلار و در ایران با قیمت ۹۶۰ هزار تومان به فروش خواهد رسید.

محصولات لاجیتک و UE در ایران بر اساس نوع محصول با گارانتی ۱۲ و ۲۴ ماهه‌ی تعویض توسط اسپیرو ارائه می‌شود.

شرکت اسپیرو با ارائه‌ی قیمت‌های پایین‌تر از معدود محصولات قاچاق Logitech و ue در بازار، قاچاق این محصولات را بدون صرفه‌ی اقتصادی کرده است و این کار ضمن جلوگیری از ارائه‌ی غیرقانونی محصولات این دو برند معتبر جهانی، امکان ارائه‌ی گارانتی معتبر را برای مصرف‌کنندگان ایرانی فراهم می‌کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شرکت لاجیتک و UE و خدمات آنها می‌توانند به سایت شرکت مروارید اسپیرو به آدرس http://espeero.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اسپیرو

شرکت اسپیرو ؛ نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش لاجیتک Logitech، یو ای UE و بیاند Beyond در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]