اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960515256617433

در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

محصول تازه نظربین به نام پیک‌بین رونمایی شد

کد: 13960515256617433

https://goo.gl/5FvuCa

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه نظربین با نام پیک‌بین در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ رونمایی و به بازار عرضه شد.

دومین سرویس نظربین، سرویس تشخیص تصاویر نامناسب در فضای مجازی
سامانه هوشمند پالایش محتوا

نظربین نظرات غیر اخلاقی کاربران در فضای مجازی را هوشمندانه بررسی می‌کند

به گزارش روابط عمومی نظربین بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه پردازش تصویر و هوش مصنوعی  ارائه می‌شود، با نیازسنجی بازار توانسته است ویژگی‌های تازه‌ای نظیر یادگیری ماشین را ارائه کند تا این خدمت تازه سرعت، دقت، اطمینان و اعتبار را برای مشتریان خود فراهم کند.

دومین محصول نظربین، سرویس تشخیص تصاویر نامناسب در فضای مجازی دارای محاسنی اعم از بررسی لحظه‌ای، دقت و حساست بالاست و می‌تواند محیطی سالم، مفید و بالاتر از آن هوشمندانه در فضای مجازی ایجاد کند.

 مدیرعامل نظربین تولید این محصول را نتیجه یک‌سال‌ونیم تلاش و کار در این مجموعه دانست و گفت: فعالیت‌های نیازسنجی بازار، تحقیق و توسعه و در نهایت پیاده‌سازی برای تولید این محصول از ابتدای سال 95 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

محمدرضا عفت پرور زمان عرضه این محصول به بازار را مرداد سال 96 اعلام کرد و ادامه داد: افتخار این را داریم پس از پنج سال کار متوالی  روی سامانه نظربین دومین سرویس بررسی و پالایش محتوای تولیدشده توسط کاربران در فضای مجازی را با تمرکز بر تصاویر ارائه کنیم.

وی افزود: پیش از این در سال 94 سامانه نظربین اولین سرویس هوشمند و آنلاین بررسی خودکار نظرات متنی را ارائه کرد که با استقبال  مسئولان رسانه‌های آنلاین و برنامه‌های کاربردی رو به رو شد و در حال حاضر بیش از 80 کسب و کار در حوزه‌های فناوری اطلاعات، خبر، برنامه‌های کاربردی موبایل و فروشگاه‌های آنلاین از مشتریان این سامانه هستند.

‌عفت‌پرور تاکید کرد: از مهم ترین مزایای این سرویس راه‌اندازی آسان، به‌روزرسانی لحظه‌ای، بررسی نظرات محاوره‌ای، تشخیص غلط املایی و ‌نویز، حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی، قابلیت سفارشی‌سازی سرویس و مهم‌ترین آن استفاده از الگوریتم‌های هوشمند اختصاصی است.

او افزود: تمام تلاش تیم نظربین در راستای ایجاد فضای مجازی سالم، مفید و ایمن برای تمامی مخاطبان این حوزه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نظربین

نظربین بستر هوشمند بررسی و انتشار محتوای تولید شده کاربران در زبان فارسی است که محتوای تولید شده را پیش از انتشار به‌صورت خودکار بررسی نموده و تنها مطالب سالم و سازنده را که منطبق بر سیاست‌های رسانه مشتری باشد، منتشر می‌نماید. نظربین باقابلیت بروز رسانی لحظه‌ای و همچنین استفاده از الگوریتم‌های تولید شده اختصاصی، محتوا‌ی تولید شده کاربران فارسی زیان را بررسی می‌نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]