اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960809266197857

سایت بده بستان با هدف مبادله کالا با کالا رونمایی شد

کد: 13960809266197857

https://goo.gl/DNLiwx

، (اخبار رسمی): با هدف مبادله کالا با کالا و تسریع روند معاوضه d کالا باکالا توسط هموطنان عزیز، از سایت بده بستان به آدرس bedehbestan.com در 10آبان ماه 1396 رونمایی شد.

رونمایی از سایت بده بستان با هدف مبادله کالا با کالا
بنر بده بستان

بده بستان یک سایت ثبت آگهی رایگان در خصوص تعویض کالا با کالا و آگهی معاوضه کالا است که در پاییز 96 راه اندازی و رونمایی شد

به گزارش بده بستان؛ سایت bedehbestan.com که یک سایت ثبت آگهی معاوضه‌ی رایگان در خصوص تعویض کالا با کالا و آگهی فروش کالا به صورت ویژه است با ارائه‌ی سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد تا فرآیند مبادله کالا با کالا  توسط هموطنان عزیز را تسهیل کند.

شهرام نپوری زاده  مدیر سایت بده بستان در زمینه‌ی ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: سایت‌هایی که تاکنون طراحی شده‌اند بیشتر درخصوص آگهی فروش یک کالا هستند؛  لذا از بابت مبادله‌ی کالا با کالا یک خلاء احساس می‌شد. برای رفع این خلاء، ایده‌ی طراحی این سایت در ذهنم شکل گرفت و تصمیم گرفتم آن را پیاده کنم تا هموطنان عزیز بتوانند جهت معاوضه و مبادله کالاهای خود با یکدیگر، به یک سایت تخصصی مراجعه کنند.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: سایت بده بستان درحین سادگی در طراحی و ظاهر گرافیکی، امکان دسترسی آسان به موضوع‌های مورد نظر کاربر را دارد و کاربر می‌تواند به راحتی و در زمانی کوتاه بدون نیاز به ثبت نام و تایید از طریق ایمیل آگهی رایگان ثبت کرده و  همچنین کالای مورد معاوضه‌ی خود را نیز در سایت آگهی کند. همچنین یک فیلد اختصاصی برای تعیین قیمت توسط کاربر ویک فیلد جدای دیگر برای ثبت قیمت کارشناسی بازار در نظر گرفته شده است تا مراجعه کننده متوجه تفاوت این دوقیمت بشود. همان طور که گفتم وجه تمایز این سایت با سایر سایت‌های آگهی فروش این است که این سایت به شکل تخصصی جهت مبادله کالا با کالا طراحی شده است. اگر فرآیندفروش به درازا بکشد هوطنان عزیز از طریق معاوضه‌ی کالاهایشان با یکدیگر سریع‌تر به کالای مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.

برخی امکانات و خدمات سایت بده بستان:

بده بستان، با هدف مبادله کالا با کالا و تسریع روند معاوضه کالا با کالا توسط هموطنان عزیز، امکانات و خدمات زیادی را ارائه می‌دهد که برخی از مهم‌ترین این امکانات موارد زیر هستند:

  • ارسال آگهی رایگان برای مبادله و معاوضه انواع کالا از قبیل ملک، اتومیبل، گوشی، لوازم اداری و...
  • دسترسی  و طراحی آسان برای هر نوع کاربر
  • سهوات ثبت آگهی درزمان کوتاه بدون نیاز به ثبت‌نام و تایید ایمیل
  • امکان ارسال آگهی در تمام شهرها و محله‌ها

گفتنی است بده بستان، از پاییز 96 فعال است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت آگهی معاوضه، معاوضه زمین، معاوضه خودرو، معاوضه آپارتمان و هر گونه کالای دیگر از طریق این وب سایت اقدام کرده و آگهی خود را به صورت رایگان ثبت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بده بستان

سایت بده بستان با هدف مبادله کالا با کالا راه اندازی شده است تا هموطنان عزیز ازطریق این سایت کالای خود را معرفی نموده و درعین حال کالا یا محصولی را که علاقمند به تعویض آن هستند نیز اعلام نمایند و از این طریق فرد دیگری که آرزوی داشتن محصول شما را در دل می پروراند از آن مطلع گشته و بدین ترتیب مبادله کالا با کالا صورت پذیرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]