اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960814266780177

چگونه به کمک تکنولوژی، از نابودی در دنیای مدرن نجات پیدا کنیم؟

کد: 13960814266780177

https://goo.gl/XmjP1t

، تهران , (اخبار رسمی): اگر از آن‌ دسته افرادی هستید که در این عصر حکم‌رانی گجت‌ها و ابزارهای متنوع الکترونیک، نسبت به سلامت روح و روان، کیفیت زندگی و رشد شخصیتی خود حساسیت دارند، حتما به دنبال راه نجاتی برای رهایی از دنیای مدرن هستید. اما به راستی چگونه می‌توان از دنیای مدرن رهایی یافت؟

چطور به کمک تکنولوژی، از نابودی در دنیای مدرن نجات پیدا کنیم؟
چگونه به کمک تکنولوژی، از نابودی در دنیای مدرن نجات پیدا کنیم؟

به گزارش اخبار رسمی به نقل از سایت نوار؛ شاید ملموس‌ترین تفاوت عصر حاضر با چند دهه‌ی گذشته، رشد سرسام‌آور و پیوند تنگاتنگ تکنولوژی با زندگی مدرن باشد. امروزه تقریبا اکثر نیازهای روزمره از خرید نان گرفته تا فروش ماشین از طریق نرم‌افزارها و ابزارهای اینترنتی به سریع‌ترین و ساده‌ترین روش ممکن برطرف می‌شود. اما اگر دقیق‌تر نگاه کنیم، اکثر ابزارهای اینترنتی موجود، عمدتا برای رفع نیازهای ابتدایی ایجاد شده‌اند و کم‌تر اپلیکیشن یا سایتی در راستای ارتقاء کیفیت سطح‌ زندگی و پرداختن به نیازهای اساسی‌ فعالیت می‌کند. از طرفی با وفور اپلیکیشن‌ها و سریع‌تر شدن انجام امور روزمره نسبت به گذشته، ریتم زندگی شهری نیز نسبت به قبل تندتر شده است و برخلاف تصور، مشکل کمبود وقت و مغفول ماندن کارهای مهمی مثل مطالعه و خودسازی هم‌چنان به قوت خود باقی است. آیا راهی برای رهایی از دنیای تکنولوژی به ذهنتان می‌رسد؟ در این مطلب قصد داریم درباره‌ی یک «اپلیکیشن» کاملا کاربردی صحبت کنیم که می‌تواند بر سبک زندگی‌مان تاثیر زیادی بگذارد و تا حد زیادی برخی از آسیب‌های زندگی شلوغ شهری را جبران کند.

«نوار» یک اپلیکیشن فوق‌العاده در حوزه‌ی ارائه‌ی محتوای ارزشمند صوتی است. البته آنچه در این مطلب مورد توجه نگارنده است، یک محصول ویژه از نوار، با نام تجاری «کپسول» است. کپسول، عصاره‌ی بهترین عناوین موفقیت و روانشناسی جهان است که در فایل‌های صوتی حدوداً ۱۵ دقیقه‌ای فشرده شده است. آنچه در این محصول شاخص است، طراحی هوشمندانه‌ی آن برای سازگاری با سبک زندگی پرسرعت امروزی است، چرا که شما به راحتی می‌توانید زمانی که در مترو هستید یا در کافه‌ای منتظر آماده شدن سفارش‌تان نشسته‌اید یا حتی زمانی که از یک پیاده‌روی کوتاه لذت می‌برید، به کپسول گوش دهید و در سریع‌ترین حالت ممکن در راستای آگاهی از مسائل بسیار مهمی مثل مباحث زناشویی، چگونگی راه‌اندازی یک کسب‌وکار شخصی، موضوعات روان‌شناسی و موفقیت و... گامی جدی و بزرگ بردارید. این محصول جذاب هم‌اکنون از طریق اپلیکیشن‌ و سایت نوار قابل دریافت است و هر دو روز یک‌بار نیز، عناوین جدید آن منتشر می‌شود.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوار

کتاب های صوتی جدید فارسی را می توانید در سایت نوار به صورت قانونی خریداری نمایید. برای گوش کردن به کتابهای صوتی خود می توانید از برنامه اندرویدی ما استفاده نمایید. این برنامه برای شما امکان دانلود و گوش دادن به کتابهای خریداری شده را بر روی گوشی یا تبلت فراهم آورده و شما کتابهای صوتی خود را همه جا به همراه خواهید داشت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]