اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960817267374923

پارمیس، میزبان شما در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

کد: 13960817267374923

https://goo.gl/EGCTsW

، تهران , (اخبار رسمی): فناوری اطلاعات پارمیس، تولیدکننده‌ی نرم افزارهای حسابداری، مالی و یکپارچه‌ی سازمانی امسال در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال، در بخش اپلیکیشن‌های تلفن همراه حضور خواهد داشت و میزبان میهمانان، بازدیدکنندگان و کاربران محترم پارمیس خواهد بود.

پارمیس، برای اولین بار میزبان شما در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
پارمیس، برای اولین بار میزبان شما در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

علاقه‌مندان جهت بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال، می‌توانند در تاریخ 20 لغایت 26 آبان ماه 96 از ساعت 10 الی 20 به محل نمایشگاه واقع در مصلی امام خمینی (ره) تهران مراجعه کنند

به گزارش روابط عمومی‌ شرکت نرم افزار حسابداری پارمیس؛ این نمایشگاه که در بخش شبکه‌های اجتماعی، بین‌الملل، بازی و هنرهای دیجیتال، دانش و فناوری دیجیتال، کسب و کارهای نوپا (استارت آپ) و ... برگزار می‌شود، همه ساله میزبان تعداد زیادی از بازدید کنندگان و علاقه‌مندان به حوزه‌ی دیجیتال است که در این نمایشگاه با فناوری‌ها و محصولات کاربردی دیجیتالی آشنا می‌شوند و از این طریق جدیدترین دستاوردهای این حوزه را از نزدیک مشاهده می‌کنند.

اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه، محصول رایگان شرکت فناوری اطلاعات پارمیس برای پلتفرم‌های اندروید و iOS که از چند سال پیش در مارکت‌های مختلف نرم افزاری منتشر شد و اکنون نیز بیش از 200000 کاربر فعال دارد، به عنوان محصول کلیدی و اصلی پارمیس برای عرضه در این نمایشگاه به همگان معرفی می‌شود.

از جمله دیگر اپلیکیشن‌های پارمیس در حوزه‌ی حسابداری نیز می‌توان به اپلیکیشن پارمیس اسمارت به عنوان زیر مجموعه‌ای از نرم افزار یکپارچه ERP پارمیس استار اشاره کرد که در دو نسخه مدیران و کاربران جهت سهولت دسترسی به داده‌های نرم افزار یکپارچه و مدیریت دیجیتالی و یکپارچه کسب و کار در اختیار کاربران قرار گرفته است.

از دیگر محصولات پارمیس برای تلفن همراه، می‌توان به اپلیکیشن سازمان همراه اشاره کرد که توسط پارمیس به صورت اختصاصی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها طراحی می‌شود تا به عنوان واسطی میان کاربران و مشتریان با کسب و کارها باشد.

علاقه‌مندان جهت بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، می‌توانند در تاریخ 20 لغایت 26 آبان ماه 96 از ساعت 10 الی 20 به محل نمایشگاه واقع در مصلی امام خمینی (ره) تهران مراجعه کنند.

منتظر حضور گرم شما در غرفه پارمیس، واقع در بخش نرم افزارهای تلفن همراه هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزارهای حسابداری و مالی پارمیس

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]