کد: 13961003272928089

تخریب، برش بتن و اجاره دستگاه‌های تخریب بتن اعم از چکش برقی، هیلتی و بابکت

گروه پیمانکاری وریاماتاک متخصص تخریب و برش سنگ و بتن

کد: 13961003272928089

https://goo.gl/Z8WBzT

، تهران , (اخبار رسمی): گروه پیمانکاری وریاماتاک در ۱۳۸۵ وارد عرصه‌ی تخریب بتن و اجاره‌ی دستگاه‌های تخریب بتن شد. عمده‌ی مشتریان این شرکت پیمانکاران ساختمانی هستند که از خدمات تخریب بتن، برش و کرگیری بتن، کاشت میل‌گرد و بولت، اجاره‌ی چکش‌های برقی (هیلتی) و کمپرسورهای بادی، اجاره‌ی انواع بیل مکانیکی، بابکت استفاده می‌کنند.

تخریب بتن و سنگ وریاماتاک
تخریب بتن و سنگ وریاماتاک
اجاره انواع چکش برقی و هیلتی

وریاماتاک مجموعه‌ی کامل و حرفه‌ای در زمینه‌ی تخریب و برش بتن و سنگ حرفه‌ای در ایران و اجاره دهنده‌ی چکش‌های برقی (هیلتی)، کمپرسورهای بادی، اجاره‌ی انواع بیل مکانیکی، باب‌کت و مینی‌بیل و... است

گروه پیمانکاری وریاماتاک در سال ۱۳۸۵ به صورت سنتی در تهران وارد عرصه تخریب بتن و اجاره‌ی دستگاه‌های تخریب بتن شد و به مرور بعد از انجام پروژه‌های موفق کوچک وبزرگ در رشته تخریب بتن و به لطف اعتماد مشتریان خود و با گسترش فعالیت و افزودن ماشین آلات ودستگاه‌های تخریب وبرش بتن و گرد آوری نیروهای مختصص اقدام به بزرگ کردن دامنه فعالیت‌های گروه وریاماتاک کردیم.

بر اساس نیاز مشتریان احساس شد احتیاج به یک مجموعه‌ی کامل و حرفه‌ای در زمینه‌ی تخریب و برش بتن و سنگ حرفه‌ای در تهران (و به طور کلی ایران) به شدت مورد نیاز است این امر باعث شد که در کنار گسترش  تجهیزات تخریب و برش بتن از همکاران در این زمینه نیز دعوت به همکاری کردیم که در اوایل سال ۱۳۹۲ حاصل این تصمیم تشکیل گروه حرفه‌ای  با نام پیمانکاری وریاماتاک شد که به صورت کاملا تخصصی در زمینه‌ی تخریب و برش بتن شروع به کار کرد که تا به امروز در اکثر پروژه‌های بلند مرتبه و بزرگ تهران فعالیت داشته‌ایم .

عمده‌ی فعالیت‌های گروه پیمانکاری وریاماتاک

  •  تخریب بتن تخریب دیوار برشی تخریب سقف‌های تیرچه، عرشه فولادی، دال بتنی، کامپوزیت، کوبیاکس، یوبوت و...
  •  برش بتن بوسیله سیم برش، والسا و کرگیری
  •  سوراخ کاری تاسیساتی در بتن مسلح  به وسیله کرگیری
  •  کاشت میل‌گرد، کاشت بولت مکانیکی و بولت شیمیایی
  • اجاره‌ی چکش برقی (هیلتی) و کمپرسورهای بادی
  •  اجاره‌ی انواع ماشین آلات از قبیل بیل مکانیکی، باب‌کت، مینی بیل و...
  •  تخریب و برش سنگ

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وریا ماتاک

گروه پیمانکاری وریا ماتاک در سال 1385 به صورت سنتی در تهران وارد عرصه تخریب بتن و اجاره دستگاههای تخریب بتن شد و به مرور بعد از انجام پروژه های موفق کوچک وبزرگ در رشته تخریب بتن و به لطف اعتماد مشتریان خود و با گسترش فعالیت و افزودن ماشین آلات ودستگاههای تخریب وبرش بتن و گرد آوری نیروهای مختصص اقدام به بزرگ نمودن دامنه فعالیت های گروه وریاماتاک نمودیم.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.