اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961116280256473

امضای تفاهمنامه همکاری با گروه معماری ZAS

کد: 13961116280256473

https://goo.gl/7yYGPZ

، تهران , (اخبار رسمی): تفاهمنامه همکاری مشترک بین گروه توسعه سرمایه گذاری بین المللی جزیره تجارت آرین و گروه معماری ZAS منعقد شد.

امضای تفاهمنامه همکاری با  گروه معماری ZAS
امضای تفاهمنامه همکاری با گروه معماری ZAS

به گزارش روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل هلدینگ توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین، 9 فوریه 2017 میلادی مصادف با 21 بهمن ماه سال 1395 تفاهمنامه همکاری مشترک بین جناب آقای دکتر امیر سالمی‌ زاده مدیرعامل و رییس هیات مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین و جناب آقای دکتر جمشید آرمین مدیر عامل سهامدار گروه معماری ZAS به امضا رسید.

براساس این تفاهمنامه همکاری مشترک، گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین و گروه معماری ZAS در پروژه‌های بالقوه MENA در سطح بین‌المللی توافق کردند به طوری که طرفین با وجود آگاهی از تمام پروژه‌های بالقوه، با یکدیگر جهت طبقه بندی پروژه‌های بالقوه بسته به نوع آن‌ها همکاری کنند و درگیری طرفین در هر پروژه به صورت انحصاری خواهد بود. همچنین توافق شد که گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین و گروه معماری ZAS جزئیات پروژه‌های مخصوص را برای همکاری و مشارکت بایکدیگر در میان بگذارند.

لازم به ذکر است که طرفین براساس یک قرارداد همکاری رسمی‌ اجرایی بعد از مباحث مفصل و دقیق کار خواهند کرد و توافقنامه خاص هر پروژه، زمانی که مشارکت کامل و نهایی طرفین در هر یک از پروژه‌های بالقوه شناسایی و در میان طرفین توافق شد، اجرا می‌شود.

گفتنی است؛ گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین با هدف ارائه خدمات در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و تامین مالی، مشاوره، گردشگری، بازرگانی، حقوق بین الملل و لجستیک فعالیت خود را در ایران از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد. این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب و دارا بودن شبکه ای کامل و منسجم از شرکت‌های تخصصی در کشـورهای قـطر،انگلیس، کانـادا، آلمـان، ژاپـن، استرالیا، فنلاند، ترکیه، نیجریه و قرقیزستان آماده طراحی و ارائه خدمات موثر در حوزه‌های مذکور به صورت مهندسی و کاملا حرفه ای است. لازم به ذکر است که تاامروز هلدینگ توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین با استفاده از شرکت JTA Doha همکاری قابل توجهی با شرکت‌های معتبر ایرانی جهت سرمایه‌گذاری در کشور قطر داشته است. همچنین هلدینگ توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین در زمره فعالیت‌های خود نیز حضور مؤثر در پروژه‌های جام جهانی 2022 فوتبال قطر را نیز دارد.


همچنین گروه معماری ZAS یک شرکت پویا در طراحی و مشاوره بین‌المللی است که حدود 30 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت خدمات و تعهدات خود را برای پیگیری طراحی و مدیریت عالی پروژه‌ها ارائه می‌دهد که این امر ZAS را برای کار در مرز نوآوری طراحی و برنامه ریزی دقیق برجسته ساخته است. با رهبری یک شبکه وابسته به شرکت‌های طراحی در کانادا، ایالات متحده، آلمان و امارات متحده عربی، ZAS مجموعه ای از پروژه‌های پیشگام بین‌المللی در مقیاس، پیچیدگی و مکان با جوایز متعدد طراحی به اعتبار خود توسعه داده است. تاکنون گروه معماری ZAS توانسته خدمات مشاوره برای مشتریان معتبر از جمله Nakheel، Damac، Emaar، Aldar، Al Futtaim، Al Habtoor و Reliance Group داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جزیره تجارت آرین - JTA HOLDING

گروه توسعه سرمایه گذاری بین المللی جزیره تجارت آرین با هدف ارائه خدمات در حوزه های سرمایه گذاری و تامین مالی، مشاوره ، گردشگری ، بازرگانی ، حقوق بین الملل و لجستیک فعالیت خود در ایران را از سال ۱۳۸۹ آغاز نمود. این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب و دارا بودن شبکه ای کامل و منسجم از شرکت های تخصصی در کشـورهای قـطر، ایالات متحده آمریـکا ، انگلیس ، کانـادا ، آلمـان ، ژاپـن ، استرالیا ، فنلاند ، ترکیه،نیجریه و قرقیزستان آماده طراحی و ارائه خدمات موثر در حوزه های یاد شده به صورت مهندسی و کاملا حرفه ای می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه