اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961116280296473

موفقیت شرکت جزیره تجارت در جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشور

کد: 13961116280296473

https://goo.gl/AFeFWq

، تهران , (اخبار رسمی): جناب آقای دکتر امیر سالمی زاده، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت جزیره تجارت آرین به عنوان مدیر جوان خلاق، کارآفرین و مدیر نمونه ویژه کشوری انتخاب شد و تندیس و لوح یادبود این جشنواره را از دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران دریافت کرد.

موفقیت JTA در جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشور
موفقیت شرکت جزیره تجارت در جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت جزیره تجارت آرین، روز دوشنبه 20 آذرماه سال 1396 یازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و نهمین دوره معرفی چهره‌های ماندگار صنعت، معدن و تجارت در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در یازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان کشور که با حضور دکتر علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، رضا رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد حسین مقیمی استاندار تهران و منصور معظمی، معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بیست و پنج مدیر جوان خلاق، کارآفرین و نمونه کشوری با هدف حمایت از مدیران و تولیدکنندگان داخلی به‌ویژه در راستای سیاست‌های کلان کشور جهت تقویت تولید ملی و تشویق حضور در بازارهای خارجی با همکاری و حمایت وزارتخانه‌های اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم دکتر امیر سالمی‌زاده، مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت جزیره تجارت آرین به عنوان مدیر جوان نمونه ویژه کشوری معرفی شد و تندیس و لوح یادبود این جشنواره را از دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران دریافت کرد.

لازم به ذکر است که در این لوح تقدیر آمده است که در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، همت بلند و تلاش سترگ شما را ارج می‌نهیم و به پاس ایثار و فداکاریتان در توسعه و پیشرفت کشور و براساس تایید هیات علمی یازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان، به‌عنوان مدیر نمونه جوان ویژه کشوری معرفی می‌شوید.

گفتنی است؛ دکتر امیر سالمی زاده، دانش آموخته رشته دکترای مدیریت استراتژیک، مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت جزیره تجارت آرین است و ایشان تاکنون از سوی مقامات عالی رتبه کشوری لوح و نشان بی‌شماری در عرصه مدیریت و کار آفرینی از جمله تندیس زرین مدیر برتر سال 1393کشور، دکترای افتخاری کشور، نشان چهره ماندگار ایران زمین و تندیس زرین مشاهیر فرهیخته و نامدار مدیریت ایران زمین کسب کرده‌اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جزیره تجارت

شرکت جزیره تجارت آرین با هدف ارائه خدمات در حوزه‌های مشاوره سرمایه‌گذاری ، تأمین مالی و توسعه بین المللی فعالیت خود در ایران را از سال ۱۳۸۹ آغاز نمود. این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب آماده طراحی و ارائه خدمات موثر در حوزه‌های یاد شده به صورت مهندسی و کاملاً حرفه‌ای می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش