کد: 13961116280296473

موفقیت JTA در جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشور

کد: 13961116280296473

https://goo.gl/AFeFWq

، تهران ، (اخبار رسمی): جناب آقای دکتر امیر سالمی زاده، مدیرعامل و رییس هیات مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین المللی جزیره تجارت آرین به عنوان مدیر جوان خلاق، کارآفرین و مدیر نمونه ویژه کشوری انتخاب شد و تندیس و لوح یادبود این جشنواره را از دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران دریافت کرد.

موفقیت JTA در جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشور
موفقیت JTA در جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین المللی جزیره تجارت آرین، روز دوشنبه 20 آذرماه سال 1396 یازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و نهمین دوره معرفی چهره‌های ماندگار صنعت، معدن و تجارت در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در یازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان کشور که با حضور دکتر علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، رضا رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد حسین مقیمی استاندار تهران و منصور معظمی، معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بیست و پنج مدیر جوان خلاق، کارآفرین و نمونه کشوری با هدف حمایت از مدیران و تولیدکنندگان داخلی به‌ویژه در راستای سیاست‌های کلان کشور جهت تقویت تولید ملی و تشویق حضور در بازارهای خارجی با همکاری و حمایت وزارتخانه‌های اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم دکتر امیر سالمی‌زاده، مدیر عامل و رییس هیات مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین المللی جزیره تجارت آرین به عنوان مدیر جوان نمونه ویژه کشوری معرفی شد و تندیس و لوح یادبود این جشنواره را از دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران دریافت کرد.

لازم به ذکر است که در این لوح تقدیر آمده است که در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، همت بلند و تلاش سترگ شما را ارج می‌نهیم و به پاس ایثار و فداکاریتان در توسعه و پیشرفت کشور و براساس تایید هیات علمی یازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان، به‌عنوان مدیر نمونه جوان ویژه کشوری معرفی می‌شوید.

گفتنی است؛ دکتر امیر سالمی زاده، دانش آموخته رشته دکترای مدیریت استراتژیک، مدیر عامل و رییس هیات مدیره گروه توسعه سرمایه گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین است و ایشان تاکنون از سوی مقامات عالی رتبه کشوری لوح و نشان بی‌شماری در عرصه مدیریت و کار آفرینی از جمله تندیس زرین مدیر برتر سال 1393کشور، دکترای افتخاری کشور، نشان چهره ماندگار ایران زمین و تندیس زرین مشاهیر فرهیخته و نامدار مدیریت ایران زمین کسب کرده‌اند.

شایان ذکر است که گروه توسعه سرمایه گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین با مدیریت ارزنده دکتر امیر سالمی‌زاده با هدف ارائه خدمات در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و تامین مالی، مشاوره، گردشگری، بازرگانی، حقوق بین‌الملل و لجستیک فعالیت خود را در ایران از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است که این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب و دارا بودن شبکه‌ای کامل و منسجم از شرکت‌های تخصصی در کشـورهای قـطر، انگلیس، کانـادا، آلمـان، ژاپـن، استرالیا، فنلاند، ترکیه، نیجریه و قرقیزستان آماده طراحی و ارائه خدمات موثر در حوزه‌های مذکور به صورت مهندسی و کاملا حرفه‌ای است. همچنین تا امروز گروه توسعه سرمایه‌گذاری بین‌المللی جزیره تجارت آرین با از شرکت JTA Doha همکاری قابل توجهی با شرکت‌های معتبر ایرانی جهت سرمایه گذاری و تامین مالی در کشور قطر داشته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جزیره تجارت آرین - JTA HOLDING

گروه توسعه سرمایه گذاری بین المللی جزیره تجارت آرین با هدف ارائه خدمات در حوزه های سرمایه گذاری و تامین مالی، مشاوره ، گردشگری ، بازرگانی ، حقوق بین الملل و لجستیک فعالیت خود در ایران را از سال ۱۳۸۹ آغاز نمود. این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب و دارا بودن شبکه ای کامل و منسجم از شرکت های تخصصی در کشـورهای قـطر، ایالات متحده آمریـکا ، انگلیس ، کانـادا ، آلمـان ، ژاپـن ، استرالیا ، فنلاند ، ترکیه،نیجریه و قرقیزستان آماده طراحی و ارائه خدمات موثر در حوزه های یاد شده به صورت مهندسی و کاملا حرفه ای می باشد.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.