کد: 13970309298328908

«راه ما مگ» پایگاه خبری راهسازی و معدنی

کد: 13970309298328908

https://goo.gl/5bXvWU

، تهران , (اخبار رسمی): راه ما مگ، مرجع تخصصی ماشین آلات راهسازی و معدنی راه، با توجه به نیازهای صنعت راهسازی و معدنی کشور تصمیم به راه‌اندازی پایگاه خبری در رابطه با این صنعت کرده است.

راه ما مگ پایگاه خبری راهسازی و معدنی
راه ما - اخبار راهسازی و معدنی

به موازات استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمامی ابعاد حیات بشری، جهان به سرعت در حال تبدیل به یک جامعه اطلاعاتی است. امروزه امکان دستیابی به اینترنت و استفاده از منابع اطلاعاتی در تمامی جوامع بشری روندی تصاعدی را طی می‌کند و جوامع مختلف هر یک با توجه به زیرساخت‌های متعدد ایجاد شده از مزایای فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده می‌کنند.

مرجع تخصصی ماشین آلات راهسازی و معدنی راه ما با توجه به نیاز های صنعت راهسازی و معدنی کشور تصمیم به راه اندازی پایگاه خبری در رابطه با این صنعت کرده است.

همکاری با بهترین خبرنگارهای این حوزه باعث شده است خبرهای دسته اول و عالی را در اختیار مخاطبان این صنعت قرار دهد. اخبار برندها، اخبار راهسازی، فناوری ماشین آلات راهسازی، تاریخچه ماشین آلات،  معرفی ماشین آلات راهسازی و معدنی و پوشش تمامی نمایشگاه‌های راهسازی و معدنی بخشی از خدمات سایت است.

هدف راه ما مگ ایجاد فضای مناسب برای نقد و نظرهای کارشناسی، ایجاد فضای مناسب برگزاری کرسی‌های نقد و بررسی در حوزه حمل و نقل و راهسازی، ارائه اطلاعات فنی به روز ماشین‌آلات راهسازی و معدنی و ایجاد اولین دانشنامه الکترونیکی در حوزه ماشین آلات است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راه ما

تیم راه ما ارائه دهنده اطلاعات و مشخصات فنی ماشین آلات راهسازی و معدنی می باشد.سایت راه ما بزرگترین پرتال و پایگاه داده ماشین آلات راهسازی و معدنی در ایران می باشد و شما میتوانید تمامی اطلاعات لازم در مورد این ماشین آلات را از سایت راه ما دریافت نمایید. دریافت آگهی ماشین آلات راهسازی در سایت راه ما ،اجاره ماشین آلات، فروش ماشین آلات و درخواست های شما در سایت راه ما ثبت می شود.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | رسانه‌ها