کد: 13970507307766066

بازدید رئیس مرکز ملی فضای مجازی از غرفه تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ

کد: 13970507307766066

https://goo.gl/78zp7Q

، تهران , (اخبار رسمی): دبیرشورای‌عالی و رئیس مرکزملی فضای مجازی کشوربا حضور در بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ از غرفه سازمان تامین اجتماعی و خدمات الکترونیکی این سازمان بازدید کرد.

بازدید رئیس مرکز ملی فضای مجازی از غرفه تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ
بازدید رئیس مرکز ملی فضای مجازی از غرفه تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدابوالحسن فیروز‌آبادی در این بازدید، از کارایی برخی از خدمات الکترونیکی مانند کیوسک‌های خدمت رسانی بیمارستان میلاد و صدور دفترچه غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی آشنا شد.
گفتنی است، این کیوسک‌ها که برای نخستین بار در بیمارستان میلاد راه‌اندازی شده است، ارائه خدماتی مانند تهیه کارت همراه بیمار، تهیه لباس‌ها و بسته‌های جراحی بیمارستانی و همچنین تهیه فیش‌های غذایی را میسر می‌کند.
به گفته نماینده بیمارستان میلاد همچنین این دستگاه باعث ایجاد سرعت در دریافت خدمات شده و نیاز به تعبیه پیشخوان به همراه نیروی انسانی را برطرف کرده است که در نهایت منجر به جلب رضایت بیمه شدگان می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.