کد: 13970827328756450

توسعه سیستم‌های جامع منابع انسانی دیدگاه در سازمان اقتصادی کوثر

کد: 13970827328756450

https://goo.gl/4hn98N

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان اقتصادی کوثر به سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه مجهز می‌شود.

توسعه سیستم‌های جامع منابع انسانی دیدگاه در سازمان اقتصادی کوثر
سیستم جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون مدیران این سازمان پس از تجربه موفق نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، سیستم‌های جامع منابع انسانی را برای مدیریت امور 400 پرسنل خود برگزیده‌اند.

در همکاری جدید چارگون و سازمان اقتصادی کوثر نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، ارزیابی عملکرد، حضور و غیاب، مدیریت مزایا،آموزش، وام، مهمانسرا، حقوق و دستمزد و سیستم پیشنهادات برای عملیاتی‌سازی انتخاب شده‌اند.

شرکت چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی پرداخته‌است.

سیستم جامع مدیریت منابع انسانی «دیدگاه» به سازمان اقتصادی کوثر این امکان را می‌دهد که ضمن مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی، از اتلاف منابع جلوگیری کند و به منافع حاصل از افزایش‌ بهره‌وری دست یابد.

اهمیت نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه در امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان براساس فرآیندهای جذب، تکمیل اطلاعات پرونده و صدور انواع حکم و قرارداد به صورت اتوماتیک است. این نرم‌افزار با پوشش چرخه بزرگ منابع انسانی از جذب نیرو تا بازنشستگی و ارتباط با سایر سیستم‌های حوزه منابع انسانی و مالی دیدگاه، تاثیر شگرفی در بهره‌وری سرمایه‌های سازمانی دارد.

پیوستگی نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد علاوه بر پوشش کامل فرآیند جذب، ‌استخدام و بازنشستگی پرسنل، قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور مانند قانون خدمات کشوری،  قانون کار، هیات علمی و … را نیز دارا است.

بهره‌برداری از نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه نیز تجهیز سازمان به ابزاری برای کنترل تردد کارکنان است. ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل، تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب آنها و ارسال خودکار اطلاعات به نرم‌افزار حقوق‌ و دستمزد از قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار است.

بنا براین گزارش، اهمیت نرم‌افزار بیمه مکمل دیدگاه در همراهی سازمان‌ کارفرما برای حمایت از کارکنان در زمینه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های خاص است. از کارکردهای این نرم‌افزار می‌توان به ثبت اطلاعات و محاسبات مربوط به حق بیمه، تحت پوشش قرار دادن آنها و تبدیل اطلاعاتشان در قالب پرونده درمان، اشاره کرد.

توانمندسازی و نگهداشت کارکنان نیز موضوع عملکرد «نرم‌افزار آموزش» مجموعه دیدگاه در سازمان‌های مشتری است. این نرم‌افزار امکان پیاده‌سازی مراحل مختلف فرایند‌ آموزشی شامل نیازسنجی، اجرا، ارزیابی و سنجش اثربخشی و نیز گزارش‌گیری از کلیه عملکرد‌های آموزشی در سازمان را داراست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.