اطلاعات تماس
  • 021267*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971004335828401

راه حلی آسان برای کاهش هزینه‌های سفر

کد: 13971004335828401

https://goo.gl/5oR5jp

، تهران , (اخبار رسمی): روش هیچهایک، به عنوان یکی از روش‌های مناسب برای کاهش هزینه‌های سفر است که این روزها علاقه‌مندان به گردشگری به آن توجه ویژه‌ای دارند.

راه حلی آسان برای کاهش هزینه‌های سفر
راه حلی آسان برای کاهش هزینه‌های سفر

هیچهایک، راه حلی آسان برای کاهش هزینه‌های سفر

در سال‌های اخیر سفرهای ارزان و مرامی بین مردم رواج پیدا کرده و تقریبا به یک سبک پرطرفدار تبدیل شده است. در گذشته باید برای سفر هزینه‌های زیادی برای جابه‌جایی صرف می‌کردید و بعد از رسیدن به مقصد مشکل اصلی، یعنی قیمت اجاره ویلا یا خانه، آغاز می‌شد. اما در حال حاضر با هیچهایک یا همان سفر مرامی می‌توانید این هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهید. به یاد داشته باشید برای سفرهای هیچهایکی نکات ایمنی را رعایت کنید تا سفری مطمئن و لذت‌بخش داشته باشید.

شما می‌توانید از روش هیچهایک برای هر نوع سفر با هر مقصدی استفاده کنید. فقط باید در خروجی شهر منتظر خودرویی که به سمت مقصدتان می‌رود باشید. برای این کار باید نام مقصدتان را روی یک تکه‌ کاغذ به صورت خوانا بنویسید و رو به ماشین‌های در حال حرکت بگیرید. یادتان باشد بهتر است صورتتان را نپوشانید و حتما به صورت گروهی سفر کنید. برای کاهش هزینه  اقامت در شهر مقصد هم می‌توانید از مسافرخانه‌ها استفاده کنید. مثلا قیمت مسافرخانه در تهران خیلی کمتر از اقامت در ارزان‌ترین هتل‌های شهر است.

اگر مقصد شما شهرهای مذهبی است می‌توانید از خانه‌های کوچک اطراف حرم استفاده کنید. این خانه‌ها ارزانند و امکانات رفاهی کافی هم دارند. البته اگر گروهی سفر می‌کنید و تمایل دارید در خانه‌ای با امکانات بیشتر اقامت داشته باشید اجاره هتل آپارتمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. به‌عنوان مثال اگر به شهر مشهد سفر می‌کنید می‌توانید در مرکز شهر به این نوع از اقامتگاه دسترسی داشته باشید. مرکز شهر به مرکز هتل آپارتمان مشهد شباهت دارد.

اگر به صورت کلی به هزینه‌های سفر نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیشترین هزینه را برای اجاره اقامتگاه پرداخت می‌کنیم و برای کاهش هزینه سفر بهتر است راهی برای پرداخت اجاره کمتر پیدا کنیم. مجموعه اتاقک، در راستای کاهش هزینه‌های سفر، با قرار گرفتن به‌عنوان واسطه بین مسافر و میزبان این امکان را فراهم کرده است که با هزینه خیلی کم در اکثر شهرهای ایران اقامتگاه اجاره کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاقک

اتاقک سامانه هوشمند اجاره محل اقامت مسافر است که در حال حاضر در 80 شهر ایران در حال فعالیت است. اتاقک با هدف برطرف ساختن نیازهای افراد جامعه در خصوص سفر و گردشگری ایجاد شده است که گردشگران بتوانند با کمترین هزینه و همچنین سریع‌ترین حالت در محیطی امن سکونت کنند. اتاقک از طریق سامانه تحت وب، اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با میزبانان مرتبط می‌سازد. همچنین شما می‌توانید به راحتی از طریق پرداخت آنلاین هزینه اقامت، قبل از سفر محل اقامت خود را رزرو و پرداخت کنید.

اطلاعات تماس
  • 021267*****
[نمایش اطلاعات]