اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139710253406410757

تفاوت عایق پلی یورتان و عایق معمولی

کد: 139710253406410757

https://goo.gl/1BHHqM

، قم , (اخبار رسمی): عایق‌کاری یک موضوع بسیار مهم محسوب می‌شود و باعث می‌شود صرفه‌جویی‌های بسیاری در هزینه‌های گرمایشی و سرمایشی ساختمان ایجاد شود. اما این صرفه‌جویی در هزینه‌ها زمانی ایجاد می‌شود که از مواد مرغوبی در عایق‌کاری استفاده شود.

تفاوت عایق پلی یورتان و عایق معمولی
تفاوت عایق پلی یورتان و عایق معمولی

مواد تشکیل‌دهنده عایق پلی‌یورتان پلی‌یون، گازهای مجاز و همینطور افزودنی‌های مجاز است. ضد حریق بودن مواد به کار رفته در عایق‌کاری پلی‌یورتان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که عایق پلی یورتان چه تفاوتی با عایق‌های معمولی دارد؟ همانطور که می‌دانید عایق‌کاری یک موضوع بسیار مهم محسوب می‌شود.

مشخصه‌های مهم عایق پلی یورتان

در فروش مواد پلی یورتان عموماً نامی که بر روی عایق پلی یورتان قرار داده می‌شود عایق سرد است. در واقع این محصول در صنعت برای عایق‌کاری سرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. ضریب انتقال حرارت عایق پلی یورتان بسیار پایین اعلام شده است و می‌تواند هوای گرم و سرد را به میزان بالایی حفظ کند.

مواد تشکیل‌دهنده عایق پلی یورتان پلی‌یون، گازهای مجاز و همینطور افزودنی‌های مجاز است. ضد حریق بودن مواد به کار رفته در عایقکاری پلی یورتان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

عایق پلی یورتان در صنایع نفت و گاز بسیار تاثیرگذار است. این نوع عایق به خوبی توانایی این را دارد که لوله‌ها را به خوبی عایق کند. این محصول در پانل‌های دیوار مورد استفاده دقیق قرار می‌گیرد و در برابر فرسایش بسیار مقاوم است. در برابر رطوبت و اسید و حلال‌ها مقاومت بالایی از خود نشان داده و همچنین یک محصول ضد باکتری است.

تفاوت‌های اصلی عایق پلی یورتان و عایق‌های معمولی

یکی از  مهمترین ویژگی‌های عایق پلی یورتان مقاومت آن در برابر تغییرات ناگهانی دما است این در حالی است که محصولات معمولی در برابر تغییر دمای ناگهانی دچار خوردگی و ترک‌های غیر قابل جبران می‌شوند.

از دیگر تفاوت‌های عایق پلی یورتان با عایق‌های معمولی قابلیت تغییر دانسیته بالای آن است که از 30 الی 1000 کیلوگرم بر متر مکعب اعلام شده است که چنین رقمی هرگز برای عایق‌های معمولی دیده نمی‌شود.

وزن عایق‌های معمولی بسیار زیاد بوده و عموماً برای عایقکاری‌های گسترده مناسب نبوده و سبب می‌شود که پس از مدتی عایق دچار قوس شود و دیگر کیفیت اولیه را نداشته باشد این در حالی است که عایق پلی یورتان چنین ایرادی را ندارد.

شرکت پیشتاز بهینه راستین آماده فروش مواد پلی یورتان با کیفیت عالی و قیمت مناسب است. به این ترتیب کسانی که قصد دارند این محصول را خریداری کنند می‌توانند با شرکت پیشتاز بهینه راستین تماس بگیرند تا با استفاده از بهترین مواد و نیروی کار متخصص عایق‌کاری ساختمان آنها انجام شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پیشتاز بهینه راستین

شرکت پیشتاز بهینه راستین با نام پیشین توسعه صنایع پلی یورتان، متشکل ازمدیران لایق وکادری مجرب است که در زمینه توسعه صنایع پلی یورتان بابیش ازیک دهه فعالیت درصنایع نفت وگاز وصنعت عایقکاری افتخاردارد بافناوری روزعایق کاری دنیارادرسراسرمیهن عزیزمان عرضه نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | نفت، نیرو و انرژی