کد: 13980127361027858

عکاسی عکاس‌های کادرو از ۱۲۰۰ غذا در ۳۰ رستوران مشهد و تهیه ۸۸۸ عکس برای اسنپ فود

همکاری سامانه رزرو عکاس کادرو با سامانه درخواست غذای اسنپ فود

کد: 13980127361027858

http://bit.ly/2Gpmyqh

، تهران ، (اخبار رسمی): سامانه آنلاین سفارش غذای اسنپ فود، برای عکاسی از غذای رستوران‌های سرویس‌دهنده در بیش از ۳۰ رستوران شهر مشهد، از خدمات سامانه آنلاین رزرو عکاس کادرو استفاده کرد. در این همکاری بیش از ۸۸۰ فریم عکس تهیه و به اسنپ فود تحویل داده شد.

همکاری استارتاپ کادرو با اسنپ فود
همکاری اسنپ فود و کادرو

 در این همکاری دو عکاس انتخاب شده در سامانه کادرو، از تعداد تقریبی ۱۲۰۰ غذا عکاسی کردند که در پایان تعداد ۸۸۸ فریم عکس نهایی در ۴۱ روز تحویل شرکت اسنپ فود شد

عکاسی از ۱۲۰۰ غذا و تحویل بیش از ۸۸۰ عکس در ۴۱ روز

به گزارش روابط عمومی کادرو، بزرگترین سامانه آنلاین درخواست غذا و فست فود، اسنپ فود، اولین پروژه عکاسی رستورانی خود را با سامانه آنلاین رزرو عکاس کادرو انجام داد. این پروژه برای عکاسی از غذاهای بیش از ۳۰ رستوران در شهر مشهد انجام شد که یکی از بزرگترین سفارش‌های عکاسی است که تاکنون در کادرو به ثبت رسیده است. در این پروژه دو عکاس از تعداد تقریبی ۱۲۰۰ غذا عکاسی کردند که در پایان تعداد ۸۸۸ فریم عکس نهایی تحویل شرکت اسنپ فود شد.

کادرو «اولین سامانه آنلاین درخواست عکاس» در ایران است که تاکنون موفق به جذب سرمایه‌گذاری روی پلتفرم خود شده است. خدمات کادرو به شکل آنلاین بوده و کاربران می‌توانند با توجه به منطقه جغرافیایی و نیاز خود، نزدیک‌ترین عکاس به محدوده خود را برای عکاسی رزرو کنند. گفتنی است که خدمات کادرو از یک ساعت عکاسی شروع و تا هفت ساعت قابل تهیه است. همچنین کاربر می‌تواند بسته به نیاز خود، درخواست کند تا همه فریم‌های عکاسی شده به او تحویل شود.

کادرو به تمام کاربران خود سرویس ویرایش نور و رنگ عکس و کنترل کیفیت عکس‌های گرفته شده را ارائه می‌دهد. همچنین برای حفظ حریم خصوصی کاربران، تمام عکس‌ها توسط کارشناس خانم کنترل می‌شوند و در حفظ و نگهداری آنها در گالری آنلاین شخصی کاربران، از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های امنیتی استفاده می‌شود. 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کادرو

هر کسی می تواند یک عکاسی حرفه ای داشته باشد، از ۵۰ هزار تومان یک عکاس حرفه ای رزرو کنید، فقط کافی است زمان و مکان را به ما بدهید، استایل و سبکی که دوست دارید را انتخاب کنید، ما تا ۳ عکاس حرفه ای از نزدیکی شما معرفی می کنیم که می توانید از بین شون انتخاب و رزرو کنید. عکس های ادیت شده تون تا ۷۲ ساعت بعد از گالری شخصی تون براتون ارسال می شود.

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.