اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802073635411647

آموزش مجموعه کاملی از لغات ضروری و پر تکرار زبان انگلیسی

مجموعه ویدئوهای کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی

کد: 139802073635411647

http://bit.ly/2IYkJCs

، (اخبار رسمی): ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی مجموعه کتاب شش جلدی است که به منظور آشنایی زبان آموزان با کلمات پر کاربرد زبان انگلیسی تدوین یافته است. هر جلد از کتاب شامل ۳۰ درس و هر درس شامل ۲۰ لغت ضروری زبان انگلیسی می‌شود. با آموزگار در تلاش است تا کلیه دروس را به صورت ویدئو با عکس و ترجمه آماده کند.

مجموعه ویدئوهای کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی
معرفی و دانلود مجموعه کتاب های ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی از وبسایت با آموزگار

ویدئوی مجموعه کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی به منظور آشنایی زبان‌آموزان با کلمات پر کاربرد زبان انگلیسی تدوین یافته است. هر جلد از کتاب شامل ۳۰ درس و هر درس شامل ۲۰ لغت ضروری زبان انگلیسی می‌شود

تحقیقات زبان‌شناسی دهه گذشته نشان داد که بر خلاف تصور اکثر مردم، در بیشتر مکالمات روزمره تنها از ده درصد کلمات رایج در هر زبانی استفاده می‌شود. که در نتیجه امکان آموزش سریع بسیاری از زبان‌ها را تنها با یادگیری تعداد محدودی لغت فراهم می‌سازد. به طور مثال نشان داده شد که در اکثریت قریب به اتفاق مکالمات زبان انگلیسی تنها از چند صد لغت استفاده می‌شود که پس از تسلط بر آن‌ها می‌توان تمرکز زبان آموز را بر نکات ریز و کاربرد آنها متمرکز ساخت.

۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی (۴۰۰۰Essential English Words) مجموعه کتاب شش جلدی است که به منظور آشنایی زبان آموزان با کلمات پر کاربرد زبان انگلیسی تدوین یافته است. کلمات فوق با دقت فراوان و بر پایه مطالعات دقیق انتخاب شده‌اند و تقریبا ۹۵% از مکالمات عادی و یا حتی نیمه تخصصی زبان انگلیسی را پوشش می‌دهند.

۴۰۰۰ کلمه ضروری زیان انگلیسی نام سری کتاب‌هایی است که توسط پال نیشن (Paul Nation) نوشته شده است.  این کتاب‌ها که در شش سری تهیه شده‌اند شامل ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی می‌شوند که هر زبان آموزی باید آنها را فرا بگیرد. هر کتاب بیش از ۶۰۰ واژه را در خود دارد. واژگانی که در این کتاب‌ها آمده است جزو پرکاربردترین کلمات انگلیسی است. این کلمات از طریق آنالیز کتاب‌های درسی مختلف انگلیسی در سطح‌های مختلف تهیه و جمع‌آوری شده‌اند.

کلماتی که در این درس‌ها به کار رفته‌اند بارها در مطالب درسی دیگر استفاده شده‌اند، برای همین هم برای نوشتار و هم برای گفتار قابل استفاده هستند. زبان آموز در هر سطحی از انگلیسی باشد این واژگان ضروری به کار او می‌آیند.

یادگرفتن کلمه‌های ضروری بسیار پربازده است زیرا با حداقل کلمات، حداکثر بازدهی را می‌گیرد. زمانی را که زبان آموز صرف یادگرفتن این کلمه‌ها می‌کند به هیچ وجه هدر نمی‌دهد زیرا حتما این لغات را در هر مطلبی مشاهده خواهد کرد. این کلمات حدود ۸۰ درصد کلماتی که در روزنامه‌ها و تکست‌های آکادمیک وجود دارد را شامل می‌شود و حداقل ۹0 درصدکلمات رمان‌ها با این کلمات تامین می‌شوند. با یادگرفتن این واژگان حداقل ۹۰ درصد کلماتی که در گفتارهای روزمره استفاده می‌شوند را می‌توان یاد گرفت. قطعا با یاد گرفتن لغات ضروری زبان انگلیسی در مکالمه می‌توان بسیار پیشرفت کرد.

گروه آموزشی با آموزگاز در تلاش است تا ویدئوهای آموزشی این مجموعه را به همراه معنی فارسی کلمات در وب سایت با آموزگار (www.baamoozegar.com) به تدریج جهت دانلود منتشر کند.

با دانلود رایگان مجموعه کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی در کنار ویدئوهای هر درس می‌توان به راحتی این مجموعه لغات پرکاربرد زبان انگلیسی را آموخت.

این ۶ جلد کتاب مجموعه‌ای به مراتب کامل‌تر و جامع‌تر از مجموعه کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی است. همچنین در انتهای هر درس یک متن انگلیسی مرتبط با لغات آموزش داده شده از همان درس قرار داده شده است که زبان آموز را با کاربرد کلمات بیشتر آشنا می‌کند و دایره لغات آن‌ها را نیز بالا می‌برد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت با آموزگار به آدرس  www.baamoozegar.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

با آموزگار

با آموزگار مرجع تخصصی تولید و ارائه محتوای آموزشی و سرگرمی است. با آموزگار وبسایت تخصصی محتوای آموزشی و سرگرمی با کیفیت برای کودکان و نوجوانان است. مجموعه کاملی از انیمیشن‌های کمک درسی، کاربرگ های آموزشی، معما و تست هوش، آموزش متنوع نقاشی و رنگ آمیزی برای کودکان و بزرگسالان، مجموعه زیبایی از فلش کارت، پازل ماز، بازی فکری تنگرام، کاردستی، پازل، اوریگامی و ماسک صورت کودک، آموزش زبان انگلیسی و معرفی کتاب و داستان‌های متنوع و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش