اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139802113649111675

نرخ جدید شهریه مدارس شاهد 98-99 اعلام شد

کد: 139802113649111675

http://bit.ly/2H1fccT

، تهران , (اخبار رسمی): شهریه مدارس شاهد 98 با افزایش 10 درصدی همراه بوده است و توجه به این نکته که دانش آموزان عادی نیز با پرداخت شهریه می‌توانند پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 کنند اما برای فرزندان شهدا، ایثارگران، جانبازان و فرهنگیان دارای تخفیف است.

نرخ جدید شهریه مدارس شاهد 98-99 اعلام شد
شهریه مدارس شاهد 98

ثبت نام مدارس شاهد هم‌چون سال‌های گذشته در پایه‌های مختلف از اوایل خرداد و تیر ماه آغاز می‌شود اما آنچه سوال بسیاری از دواطلبان و متقاضیان ورود به ثبت نام مدارس شاهد 98 است این است که شهریه مدارس شاهد 98 چقدر است؟ شهریه مدارس شاهد 98 برای خانواده شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، فرزندان جانباز و افراد عادی به چه صورت است، که در این مقاله به تشریح موضوعات مطرح شده که والدین و دانش آموزان در ارتباط با مشاوران درخت دانش مطرح کرده‌اند پرداخت می‌شود.

شهریه مدارس شاهد ابتدایی 98

هزینه تحصیل 98 مدارس شاهد ابتدایی مابین 410 هزار تومان الی 690 هزار تومان است.

شهریه مدارس شاهد راهنمایی 98

هزینه تحصیل 98 مدارس شاهد راهنمایی مابین 480 هزار تومان الی 800 هزار تومان است.

شهریه مدارس شاهد دبیرستان 98

هزینه تحصیل 98 مدارس شاهد دبیرستان مابین 570 هزار تومان الی 1میلیون و 40 هزار تومان است.

شهریه مدارس شاهد 98 چگونه تعیین می‌شود؟

در مدارس شاهد با توجه به وضعیت دانش آموز شهریه در نظر گرفته می‌شود اما وضعیت دانش آموزان در مدارس شاهد شامل یکی از گروه‌های زیر است:

  1. طرح هدف: یعنی دانش آموزان فرزند شهدا، جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان
  2. ایثارگران: یعنی دانش آموزان رزمندگان و ایثارگران
  3. دانش آموزان فرهنگی و با رتبه علمی

لذا برای هر کدام از گروه‌های مختلف میزان کف و سقف شهریه متفاوت است که در ادامه مقاله به آن پرداخته می‌شود.

شهریه مدارس شاهد برای فرزندان جانباز و شهدا

شهریه مدارس شاهد گروه هدف یا همان فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بالای 25 درصد و فرزندان آزادگان از سوی بنیاد شهید پرداخت می‌شود و شهریه مدرسه شاهد رایگان است.

شهریه مدارس شاهد برای فرهنگیان

به غیر از گروه هدف، بقیه گروه‌هایی که در ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شرکت می‌کنند ملزم به پرداخت هزینه هستند که قبلا به کف و سقف تعیین شده برای هرکدام از مقاطع اشاره شد در نتیجه برای کاهش هزینه‌ای که پرداخت می‌شود افراد باید دارای امتیاز بالایی باشند.

شهریه مدارس شاهد برای افراد عادی

شهریه شاهد مدارس 98 برای افراد عادی و بدون سهمیه نیز با توجه به سقف و کف تعیین شده برای هرکدام از زیر گروه‌ها تعیین می‌شود لذا برای اینکه میزان شهریه‌ای که افراد پرداخت می‌کنند کم‌تر شود پیشنهاد می‌شود نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 خود را از طریق مشاوران درخت دانش انجام دهند زیرا مشاوران مجرب درخت دانش با آگاهی از سهمیه‌ها و تجربه لازم سعی در بالا بردن امتیاز دانش آموز خواهند داشت.

شهریه ثبت نام مدارس شاهد 98-99

ثبت نام مدارس شاهد در مقاطع مختلف از طریق سایت سجا به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد شد و هزینه ثبت نام مدارس شاهد 98 نیز از طریق سایت و کارت‌های بانکی عضو شتاب قابل پرداخت خواهد بود که برای پایه‌های مختلف به شرح زیر است:

  • هزینه ثبت مدارس شاهد 98 ابتدایی 17 هزار تومان است.
  • هزینه ثبت نام مدارس شاهد 98 دوره اول متوسطه 22 هزار تومان است.
  • هزینه ثبت نام مدارس شاهد 98 دوره دوم متوسطه 28 هزار تومان است.

با توجه به اینکه درست وارد کردن امتیازات و سهمیه‌های دانش آموزان مهم‌ترین تاثیر را در میزان پرداخت هزینه مدارس شاهد، و حتی شناخت در مورد لیست مدارس شاهد دارد لذا توصیه می‌شود علاقه‌مندان، ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا 98 خود را از طریق مشاوران درخت دانش با شماره گیری 9099072943 (بدون کد و با تلفن ثابت) انجام دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش