کد: 139803123730810535

خرید میوه به صورت اینترنتی

میوه را از بازرگام آنلاین بخرید

کد: 139803123730810535

http://bit.ly/2JSQJcn

، تهران , (اخبار رسمی): امیرحسین رضایی نژاد مدیر استارتاپ بازرگام دلیل ایجاد این استارتاپ را ارائه یک سیستم جامع توزیع اینترنتی میوه با قیمت ارزان اعلام کرد.

میوه را از بازرگام آنلاین بخرید
میوه را از بازرگام آنلاین بخرید

تولیدکنندگان، کشاورزان و باغداران سراسر کشور نیز می‌توانند با توجه به امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ایجاد شده در بازرگام با بهترین و به روزترین روش‌های تبلیغاتی محصولات خود را عرضه کنند

امیرحسین رضایی نژاد مدیر یک استارتاپ در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ایده «توزیع اینترنتی میوه ارزان‌تر از قیمت ستاد تنظیم بازار» گفت: در راستای تامین کالاهای با کیفیت، کاهش هزینه‌ها، صرفه جویی در زمان و همچنین دسترسی به یک سیستم جامع توزیع در بهینه‌ترین شکل ممکن، در قالب یک تیم استارتاپی درصدد برآمدیم تا با توجه به ظرفیت‌های خود، خدمتی دیگر را اجرایی کنیم.

وی با بیان اینکه برای داشتن یک زنجیره تامین بهینه و با کیفیت فاکتورهای مهمی تاثیرگذار است، اظهار کرد: این تیم ۲۰ نفره، با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب، زیرساخت‌های احداث شده از قبیل سردخانه و انبارهای دپوی کالا، صنایع بسته بندی یک زنجیره تامین فراگیر و ارزان را در کشور مهیا کرده و به مرکزی برای تولید، نگهداری و توزیع کالاهای گوناگون در کشور بدل شده است.

وی با بیان اینکه از ۲۶ اسفند ماه توزیع مویرگی میوه در سطح کشور انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: افراد با مراجعه به سامانهwww.bazargam.com و عضویت در آن می‌توانند کالاهای اساسی مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت در بهینه‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب‌تر از بازارهای فیزیکی تهیه و دریافت کنند.

رضایی نژاد افزود: البته که تولیدکنندگان، کشاورزان و باغداران سراسر کشور نیز می‌توانند با توجه به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در بازرگام با بهترین و به روزترین روش‌های تبلیغاتی محصولات خود را عرضه کنند.

وی بیان داشت: ما در این تیم در صددبرآمدیم تا در فاز اول اجرای این طرح، تامین و توزیع میوه را در شهر تهران و به صورت تحویل درب منزل با قیمتی نازل‌تر از ستاد تنظیم بازار در دستور کار خود قرار دهیم.

این مدیر استارتاپ با بیان اینکه با این روش، میوه مستقیم از سردخانه تحویل گرفته می‌شود، عنوان کرد: برای خریدهای زیر ۵۰ هزار تومان میزان ۳ هزار و پانصد تومان هزینه دارد و بیشتر از ۵۰ هزار تومان رایگان به درب منزل ارسال می‌شود. فروش میوه همچنین پخش عمده میوه در تهران با نازل‌ترین کیفیت و ارسال رایگان صورت می‌گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازرگام

از بهمن ماه سال 1396 فروشگاه آنلاین بازرگام فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیتی در حوزه ی توزیع آنلاین میوه در سراسر کشور که از شهر تهران آغاز گردیده است. با توجه به امکانات ایجاد شده توسط گروه تعاونی پیشگامان(بندر خشک، شرکت حمل و نقل توانمند، مجوز اپراتوری پست پیشگامان) مدیریت خدمات لجستیک به نحو احسن صورت می گیرد.بازرگام بازار میوه آنلاین ایران در تهران و اصفهان و یزد فعال میباشد.