اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803223755112121

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی از 28 لغایت 31 خرداد در اصفهان برگزار می‌شود

حضور شرکت سبلان اصفهان در بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه گردشگری

کد: 139803223755112121

http://bit.ly/2MI37yk

، اصفهان , (اخبار رسمی): فعالان گردشگری با حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان دستاوردها و توانمندی‌های‌ خود را به علاقه‌مندان ارائه می‌کنند. شرکت سبلان اصفهان نیز امسال در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان حضور خواهد داشت.

حضور شرکت سبلان اصفهان در بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه گردشگری
حضور شرکت سبلان اصفهان در بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه گردشگری

به گزارش روابط عمومی شرکت سبلان اصفهان، نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با حضور تعداد زیادی از شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری و صنایع دستی از 28 خرداد 98 تا 31 خرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود.

مرادیان مدیرعامل شرکت سبلان اصفهان با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: «نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه گردشگری به علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.»

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: «گروه سبلان اصفهان از سال 1388 تاکنون با بهره گیری از متخصصین مجرب و کار آزموده و با هدف ارائه مناسب‌ترین ابزار و روش‌های موجود در زمینه تامین و آموزش تجهیزات ایمنی و آتش نشانی، امداد و نجات، کوهنوردی و کار در ارتفاع مشغول به فعالیت است و در این راستا دارای نمایندگی انحصاری برترین برندهای معتبر در استان است.

مدیرعامل شرکت سبلان اصفهان به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با بازاریابی و روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: «غرفه شرکت سبلان اصفهان در نمایشگاه در  کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.»

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.sabalanesfahan.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سبلان اصفهان

سبلان اصفهان درسال 1388 با بهره گیری از متخصصین مجرب و کار آزموده و با هدف ارائه مناسب ترین ابزار و روش های موجود در زمینه تامین و آموزش تجهیزات ایمنی و آتش نشانی، امداد و نجات، کوهنوردی و کار در ارتفاع تاسیس گردید و در این راستا دارای نمایندگی انحصاری برترین برندهای معتبر در استان می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]