اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980327377496094

دانلود و نصب آخرین نگارش آنتی ویروس‌های قدرتمند Webroot

جدیدترین آپدیت آنتی ویروس‌های Webroot ( ژوئن 2019 ) منتشر شد

کد: 13980327377496094

http://bit.ly/2Kn0nV7

، تهران , (اخبار رسمی): در خردادماه جدیدترین آپدیت آنتی ویروس‌های Webroot برای سیستم عامل‌های ویندوز و اپل مکینتاش منتشر شد.

جدیدترین آپدیت آنتی ویروس های Webroot منتشر شد. ( ژوئن 2019 )
آنتی ویروس های قدرتمند و بسیار سبک و کم حجم وبروت Webroot

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت آنتی ویروس وبروت ( Webroot )، آنتی ویروس‌های خود را برای سیستم عامل‌های ویندوز و اپل مکینتاش را آپدیت کرد.

جدیدترین نسخه‌های آنتی ویروس‌های وبروت برای سیستم عامل‌های ویندوزی به شماره 9.0.26.61 و برای سیستم عامل اپل مکینتاش به شماره 9.0.10.18 ارائه شده است.

آپدیت و به روز رسانی آنتی ویروس‌های قدرتمند وبروت به صورت کاملآ خودکار و اتوماتیک انجام می‌شود و کافیست آنتی ویروس  متصل به ایترنت و دارای لایسنس اصلی و معتبر باشد.

در صورت نیاز می‌توان آخرین نسخه آنتی ویروس‌های وبروت را دانلود و استفاده کرد.

وبروت سازنده سبکترین و کم حجم‌ترین آنتی ویروس‌های دنیاست و از شرکت‌های پیشرو و مطرح آنتی ویروس مخصوصآ در زمینه استفاده از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی ( AI ) و یادگیری ماشینی ( ML ) در نرم افزارهای آنتی ویروس و محصولات حفاظتی و امنیتی و شناسایی تهدیدات سایبری محسوب می‌شود.

حجم فایل نصب آنتی ویروس‌های وبروت برای ویندوز حدود 4 مگابایت است و پس از نصب فقط حدود 40 مگابایت از حافظه رم استفاده می‌کند.
 
صدها شرکت از جمله غول‌های فناوری مانند Cisco ,RSA ,Citrix ,Aruba ,F5 ,PaloAlto ,Fujitsu و HP از تکنولوژی‌ها و محصولات شرکت Webroot استفاده می‌کنند.
 
 آنتی ویروس‌های وبروت که از سال 1387 ( 2009 میلادی ) در ایران ارائه شده‌اند، تحت گارانتی و پشتیبانی شرکت دورانتاش در بازار ایران توزیع می‌شوند. 
 
از جمله رقبای وبروت ( Webroot ) در ایران می‌توان به شرکت‌های آنتی ویروس خانگی سایمنتک، ترندمیکرو و محصولات شرکت‌های کسپرسکی، بیت دیفندر، آویرا و پاندا سکیوریتی اشاره کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]