اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804203840811568

هدیه سازمانی شاهراه ایجاد ارتباطات ارزشمند

چرا هدیه سازمانی برای مدیران حرفه‌ای اهمیت بالایی دارد؟

کد: 139804203840811568

http://bit.ly/2YHSrjZ

، سنندج , (اخبار رسمی): یکی از مهم ترین فعالیت‌هایی که سازمان‌ها باید در ایجاد و تداوم ارتباطات خود انجام دهند، دادن هدیه سازمانی است. به همین خاطر با توجه به معیارها و شاخص‌های درست برای مشتریان، کارمندان و شرکای کلیدی اقدام به تهیه هدایای سازمانی می‌کنند.

چرا هدیه سازمانی برای مدیران حرفه ای اهمیت بالایی بدهند!
هر هدیه سازمانی هنگی بی شامل (عسل،گرده گل، بره موم و قاشق عسل خوری )است

هدیه سازمانی، هدیه‌ای است که یک سازمان به مشتری خود می‌دهد یا مدیران سازمان‌ها برای هم قطاران خود می‌خرند. مهم ترین هدف آن استحکام بخشیدن به رابطه تجاری فی ما بین است. البته راه‌های زیادی وجود دارد تا افراد اهمیتی که برای مشتری و یا شرکای تجاری خود قائلید را نشان دهند. اما روشی که معمولا همه از آن غافل می‌مانند هدیه است. هدیه‌ای که معنای ویژه‌ای برای آن‌ها خواهد داشت.

دلایل ارائه کادوهای سازمانی می‌تواند کاملا متفاوت باشد، مثلا قدردانی از یکی از مشتریان وفادار و همیشگی و یا تشکر از کارمندی که بیشتر از زمان و فرا تر از حدود وظایف خود وقت گذاشته است یا هدیه‌ای به پاس جبران حمایت‌های یک سازمان بزرگ از سازمان کوچکتر و….

اما دلیلی که تقریبا می‌توان گفت بیشتر شرکت‌ها به همان منظور به هدیه دادن روی می‌آورند، تقویت رابطه تجاری پیش امده است. دلایل زیر از مهم ترین و کلیدی‌ترین دلایل استفاده از هدایای سازمانی است:

  • هدیه دادن پلی است برای ایجاد رابطه نزدیک‌تر
  • هدیه دادن افراد را نسبت به رقبا متمایز می‌کند
  • شخصی سازی کردن هدایا برند را تقویت می‌کند
  • در تماس بودن مشتری، رابطه کاری را زنده نگه می‌دارد.

ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی

تعدادی فاکتور در انتخاب یک هدیه مناسب است که اگر در نظر گرفته شود بدون شک تاثیرگذاری این هدایا افزایش چشم گیری خواهد کرد.

خلاقیت و نوآوری: از خرید محصولات کلیشه‌ای باید دست برداشت و سعی کرد محصولی جدید و خلاقانه انتخاب شود.

کاربردی: بهتر است محصولی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کرد که برای مشتری مفید باشد.

با کیفیت: هدایای تبلیغاتی تاثیرات ماندگاری در ذهن مشتریان ایجاد می‌کنند. بنابراین اگر تصمیم به ارائه محصورات ارزان و بی کیفیت وجود دارد بهتر است هیچ کاری نکرد.

ایرانی بودن کالا: بهتر است کالایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شود، ساخت ایران باشد. این امر نه تنها به اقتصاد و تولید ملی کمک خواهد کرد، بلکه این نگرش به تولید ملی و ایرانی بودن هدیه، حس فوق العاده‌ای در مخاطب ایجاد خواهد کرد.

یکی از اهداف هدایای تبلیغاتی ایجاد حس خوب و مثبت از برند در ذهن مخاطب است. پس در کنار فاکتورهایی مثل مناسب بودن هدیه با مخاطب، بودجه و اهداف شما، کاربردی بودن و ماندگاری محصول، به ایرانی بودن آن نیز توجه باید کرد.

چه زمان‌هایی برای خرید کادو مناسب است؟

اصولا قاعده و اصول خاصی برای پاسخ به این سوال وجود ندارد هر وقت سازمان‌ها و مدیران احساس کنند که برای توسعه ارتباطات و تحکیم روابط خود نیاز به اقدام خاصی است می‌توانند از هدیه سازمانی استفاده کنند. اما به صورت کلی هدیه سازمانی برای اعیاد قربان و سعید فطر، سال نو و عید غدیر خم و.... می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

گزینه های خرید کادو

چند گزینه برای کادو خریدن پیش رو است: اول از همه ارزش واقعی و اقتصادی پول نقد را نباید فراموش کرد. شاید سریع ترین و راحت ترین گزینه انتخابی پول نقد باشد. پول نقد به طرف هدیه گیرنده کمک می‌کند تا ارزش دقیق هدیه را بداند، حالا آیا این مسئله خوب است یا خیر، تصمیمش با خود افراد است.

در وهله دوم اگر زمان لازم برای تهیه هدیه وجود دارد و اگر با خرید هدیه مورد نظر، درد پرداخت در شخص هدیه گیرنده از بین می‌رود، مناسب ترین گزینه است.

عسل طبیعی هنگی بی و سایر فراورده‌های دیگر آن مانند ژل رویال یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید هدایای سازمانی است. چرا که علاوه بر این عسل هنگی بی مستقیم از زنبوردار ایرانی تهیه می‌شود و دارای کیفیت بالا و تضمین شده است. دارای معیارهای سازمان‌های بهداشتی و دارویی است، بسته بندی زیبا و خلاقانه‌ای دارد.

خرید عسل طبیعی هنگی بی و استفاده از آن به عنوان کادوی سازمانی می‌تواند انتخابی متفاوت و منحصر به فرد باشد و هدایا را در میان رقبا متمایز و حرفه‌ای کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت هنگی بی به ادرس hangibee.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هنگی بی

نسل زنبورهای عسل در به خاطر بی تعهدی بعضی زنبوردارها در خطر انقراض است؛مردم نسبت به زنبوردارها و فروشندگان عسل طبیعی بی اعتماد شده اند و سهم عسل تقلبی در بازار بیشتر شده است این موضوع باعث شده بست بندی و ارزش عسل پایین بیاید. ما پلت فرمی ساخته ایم که زنبورداران متعهد و صادقی که دغدغه محیط زیست دارن را پیدا می کنیم عسل طبیعی و سالم آن ها را در بسته بندی خلاقانه و زیبا قرار می دهیم و ضمانت می کنیم که عسل و سایر فراورده های آن ها در بهترین کیفیت ممکن باشد. تا برای این چالش ها راهکارهای منطقی ارائه کرده باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]