اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804203841411635

خنک سازی ساختمان‌ها با یک روش نوین

کد: 139804203841411635

http://bit.ly/2ljKDGV

، تهران , (اخبار رسمی): خنک‌کننده منفعل روشی بسیار کارآمد برای کنترل افزایش حرارت و اتلاف حرارت در ساختمان است.

خنک سازی ساختمان‌ها با یک روش نوین
خنک سازی ساختمان‌ها با یک روش نوین

در بسیاری از کشورهای در حال توسعه که تعبیه سیستم تهویه مطبوع با فناوری مجهز در ساختمان‌ها مقرون به صرفه نیست، روش خنک کننده تابشی منفعل (passive daytime radiative cooling) روشی موثر برای خنک نگه داشتن هوای داخل ساختمان است به طوری که در این روش برای سقف ساختمان‌ها از رنگ سفید استفاده می‌کنند و این امر موجب انعکاس نورخورشید می‌شود.

خنک‌کننده منفعل روشی بسیار کارآمد برای کنترل افزایش حرارت و اتلاف حرارت در ساختمان است. این رویکرد یا با جلوگیری از ورود گرما به فضای داخلی (پیشگیری از افزایش گرما) یا از طریق از بین بردن حرارت از ساختمان (خنک‌کننده طبیعی) کار می‌کند.

یان یانگ (Yuan Yang) دانشمند ارشد این مطالعه گفت: «با گرمایش جهانی این یک زمان مهم برای توسعه راه حل‌های امیدوارکننده برای بشریت است.»
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تهویه رویا نوین ایرانیان

شرکت تهویه نوین ایرانیان با استفاده از دانش امروزی و تجربیات گذشته خود توانسته تا در عرضه و فروش سیستم های تهویه ( سیستم های سرمایشی و گرمایشی ) با لطف ایزد منان بسیار موفق باشد. همچنین تهویه نوین ایرانیان با توجه به مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان خود بالاترین ارزش را برای مشتریان خود قائل بوده و تا حد امکان خدمات بسیار عالی ای را برای مشتریان خویش فراهم می آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار