اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980422384459365

جذب ۵۵۰ نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور

کد: 13980422384459365

http://bit.ly/2lnpPOR

، تهران , (اخبار رسمی): اژانس کاریابی بین المللی کارپیرا که دارای مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، فهرست فرصت‌های شغلی خارج از کشور برای اعزام نیرو را منتشر کرد. در اطلاعیه این موسسه، خبر از جذب 550 نیروی کار در 42 رده شغلی در اروپا، خاورمیانه و حوزه خلیج فارس داده شده است.

جذب ۵۵۰ نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور
جذب ۵۵۰ نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور

آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا از شروع ثبت نام متقاضیان برای اعزام 550 نیروی کار برای اعزام به خارج از کشور خبر داد.

اژانس کاریابی بین المللی کارپیرا که دارای مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، فهرست فرصت های شغلی خارج از کشور برای اعزام نیرو را منتشر کرد. در اطلاعیه این موسسه، خبر از جذب 550 نیروی کار در 42 رده شغلی در اروپا، خاورمیانه و حوزه خلیج فارس داده شده است. متقاضیان واجد شرایط پس از ثبت نام و احراز صلاحیت توسط مشاوران متخصص شرکت، در کشورهای آلمان، اتریش، لهستان، قطر، عمان و عراق مشغول به کار می‌شوند.

آژانس کاریابی کارپیرا در زمینه شناسایی فرصت‌های شغلی خارج از کشور، ارتباط با کارفرمایان و صاحبان مشاغل، بررسی شایستگی‌های شغلی متقاضیان کار و در نهایت معرفی آنان برای اشتغال فعالیت می‌کند. در تمامی این مراحل، کسب رضایت حداکثری کارجویان و کارفرمایان در اولویت کاری این مجموعه قرار دارد.

الزامات ثبت نام متقاضیان کار:

  • ارسال رزومه استاندارد انگلیسی طبق فرمت کارپیرا (قابل دانلود از وب سایت رسمی کارپیرا)
  • ذکر کد شغلی در هر درخواست الزامی است
  • ثبت نام متقاضیان به منزله پذیرش آنها برای اعزام نیست. پس از ثبت نام متقاضیان، فرآیند بررسی شرایط و احراز صلاحیت آنها انجام می‌شود.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به آدرس karpirajobs.com/fa/?p=1810 مراجعه یا با شماره‌های 05138459273-05138436005 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | شهر و جامعه