اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980423384890005

اخبار رسمی؛ حامی خبری-روابط عمومی شرکت‌های حاضر در الکامپ 98

کد: 13980423384890005

http://bit.ly/2JyzHig

، تهران , (اخبار رسمی): اخبار رسمی در راستای اطلاع‌رسانی و خبرسازی دستاوردهای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ 98، طی همکاری و توافق صورت گرفته با دبیرخانه نمایشگاه الکامپ، خدمات ویژه‌ای را برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه با هدف ایجاد موج رسانه‌ای مثبت ارائه خواهد داد.

اخبار رسمی؛ حامی خبری-روابط عمومی شرکت‌های حاضر در الکامپ 98
اخبار رسمی؛ حامی خبری-روابط عمومی شرکت‌های حاضر در الکامپ 98

الکامـپ، خبرسـازترین رویـداد صنعـت IT کشـور اسـت. این رویداد امسال در تاریخ 27 الی 30 تیر ماه برگزار خواهد شد. 

حضور در نمایشگاه الکامپ به عنوان مهم‌ترین رویداد صنعت الکترونیک، اهمیت بسیار بالایی برای شرکت‌های این حوزه دارد. بنابراین انتشار خبر کسب‌وکارهای حاضر در نمایشگاه، می‌تواند تاثیر حضورشان را چندین برابر کند.

اخبار رسمی در راستای اطلاع‌رسانی، پوشش خبری و خبرسازی برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ، امسال حامی خبری، روابط عمومی شرکت‌های حاضر در الکامپ 98 خواهد بود. اخبار رسمی طی توافق صورت گرفته با دبیرخانه این نمایشگاه، خدمات ویژه خبری را برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ارائه خواهد داد.

بخشی از خدمات اخبار رسمی در این نمایشگاه رایگان است و در قالب یک خبر و انتشار رایگان آن در اخبار رسمی و رسانه‌های همکار ارائه می‌شود. خبر فوق در ویژه نامه آنلاین اخبار رسمی برای الکامپ نیز منتشر خواهد شد.

از جمله خدمات دیگری که اخبار رسمی برای کلیه کسب و کارهای حاضر در نمایشگاه الکامپ 98 در نظر گرفته است می‌توان به خدمات تولید محتوا با 30درصد تخفیف ویژه اشاره کرد.

علاوه بر خدمات فوق‌الذکر، کسب‌وکارهایی که به دنبال خبرسازی بیشتر در رسانه‌ها و ایجاد موج خبری از فعالیت‌های خود در رسانه‌های داخلی و بین‌المللی نیز هستند می‌توانند از توزیع و بازنشر اخبار در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر داخلی و بین‌المللی استفاده کنند.

شایان ذکر است خدمات در نظر گرفته شده برای این دوره الکامپ در قبل، حین نمایشگاه و به مدت دو هفته بعد از نمایشگاه نیز برای رسانه‌ای کردن حضور شرکت‌های حاضر در نمایشگاه قابل استفاده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات می‌توانند به سایت اخبار رسمی به آدرس akhbarrasmi.com مراجعه کرده، یا با شماره 22886635 تماس حاصل کنند و با دریافت مشاوره رایگان از تیم مشاوران اخبار رسمی با خدمات مرتبط با استراتژی‌های روابط عمومی برای شرکت‌ها و حضور در کلیه نمایشگاه‌ها استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اخبار رسمی

«اخبار رسمی»، نخستین نیوزوایر بین المللی ایران است که به کسب وکارها کمک می‌‎کند تا با اجرای کمپین‌های خبری در رسانه‌ها دیده شوند. اخباررسمی یک پلتفرم رسانه ای است و به عنوان یک پل ارتباطی، میان شرکت‌ها و رسانه ها عمل می‌کند تا از طرفی روابط عمومی و برندینگ شرکت‌ها توسعه یابد و از طرفی رسانه‌ها بتوانند به محتوای موثق و رسمی از شرکت‌ها دسترسی داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]