اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804243852110569

دریافت فالوور ایرانی و واقعی به صورت رایگان برای پیج‌های اینستاگرامی

کد: 139804243852110569

https://bit.ly/2xj5DDP

، آسارا , (اخبار رسمی): در اکتبر سال 2010 اولین نسخه اینستاگرام منتشر شد و به سرعت میان کاربران محبوب شد. در ایران با توجه به فیلتر بودن تلگرام، فیسبوک و... محبوبیت و اهمیت اینستاگرام در میان کاربران بیشتر است. در سال‌های اخیر وجود پدیده‌ای به نام سلبریتی اینستاگرامی، اینستاگرام را به محلی برای کسب درآمد تبدیل کرده است.

دریافت فالوور ایرانی و واقعی به صورت رایگان برای پیج‌های اینستاگرامی
دریافت فالوور ایرانی و واقعی به صورت رایگان برای پیج‌های اینستاگرامی

خرید فالوور ایرانی واقعی همراه با تحویل فوری

در اکتبر سال 2010 اولین نسخه اینستاگرام منتشر شد و به سرعت به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی میام کاربران تبدیل شد. در ایران با توجه به فیلتر بودن تلگرام، فیسبوک، توییتر و... میزان محبوبیت و اهمیت اینستاگرام بیشتر از سایر شبکه‌های اجتماعی است. 

در سال‌های اخیر وجود پدیده‌ای به نام سلبریتی اینستاگرامی، اینستاگرام را به محلی جذاب برای کسب درآمد تبدیل کرده است. در نتیجه این رویکرد بود که میزان فالوور (مخاطب هدف) برای پیج‌ها اهمیت پیدا کرد. به گونه‌ای که هر چه تعداد فالوور یک پیج بیشتر باشد، میزان درآمد و رونق کسب‌وکار او نیز بیشتر خواهد بود. البته باید در نظر داشت که در جذب فالوور، فعالیت (پست، استوری، لایو) صاحب پیج، اهمیت بسزایی دارد.

فالوور فیک

صفحاتی (پیج) که برای کسب‌وکار به وجود آمدند، خیلی زود به این نتیجه رسیدند که افزایش فالوور به صورت طبیعی امری وقت‌گیر است. بنابراین حضور ربات‌های جذب فالوور در این مابین پر رنگ شد. هدف از بوجود آمدن این ربات‌ها ساخت فالوور فیک بود. اما به دلیل واقعی و فعال نبودن این فالوورها، اعتبار صفحاتی که از این ربات‌ها استفاده می‌کردند، نزد اینستاگرام کاهش یافت.

از طرف دیگر زمانی که فردی از این صفحات بازدید می‌کرد، متوجه عدم توازن بین تعداد فالوورها و میزان بازدید از پست‌های آن صفحه می‌شد و اعتماد خود را به آن پیج از دست می‌داد. همچنین اینستاگرام با بررسی پست‌ها و میزان مشارکت دنبال کننده‌ها، در صورتی که مشارکت فالوورهای یک صفحه نسبت به میزان فالوورهای همان صفحه همخوانی نداشته باشد آن پست را در معرض دید بسیاری از دنبال کنندگان قرار نمی‌دهد! این عدم اعتماد آسیب جدی به کسب‌وکارها در فضای رقابتی امروز می‌زند.

فالوور ارگانیک یا واقعی

بر خلاف فالوور فیک، فالوور ارگانیک شامل افراد واقعی است که به انتخاب خود صفحه‌ی یک کسب‌وکار را دنبال ‌می‌کنند. حتی اگر این فالوئرها در بدبینانه‌ترین حالت پستی را لایک نکنند و یا برای آن کامنت نگذارند، باز هم پست‌ها برای ایشان نمایش داده می‌شود و با هر بار بازدید توسط ایشان، یک impression و Reach  به آن پست تعلق می‌گیرد که تاثیر خیلی زیادی بر قرار گرفتن آن پست در قسمت اکسپلور اینستاگرام دارد!

این مزیت فالوور ارگانیک نسبت به فالوور فیک، نه تنها ارزش یک صفحه را نزد اینستاگرام بالا می‌برد، بلکه تأثیر مثبتی بر روند افزایش فالوورهایش نیز دارد. 

چرا اینستاگرام یکی از بهترین پلت فرم‌ها برای فروش است؟

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی مجموعه‌ای از صفحاتی را شامل می‌شود که در زمینه‌های سرگرمی، غذا، مسافرت، جشن، یادگاری، زیبایی و خوش تیپی، شیرینی، مهمانی، کافه و کلی چیزهای خوب دیگر فعالیت می‌کنند.

در واقع بین همه‌ی این دسته‌ها اشتراک‌های محسوسی وجود دارد. همه آنها جزء مواردی هستند که مردم با کمال میل برای آن هزینه و وقت صرف می‌کنند. به همین دلیل ساده و مهم، اینستاگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای کسب درآمد است.

خرید فالوور ایرانی چه ارزشی دارد؟   

معمولا اولین نکته‌ای که در بازدید از یک صفحه مورد توجه بازدیدکننده قرار می‌گیرد، تعداد فالوورهای آن صفحه است. حال اگر بازدیدکننده بخواهد نگاهی به فالوورهای آن پیج بیاندازد، اگر متوجه این موضوع بشود که دنبال کننده‌های آن صفحه افرادی نامعلوم و با اسامی عجیب و غریب (که اکثرا هم متعلق به کشورهای دیگر اند) هستند، به راحتی نمی‌توانند به آن صفحه و کسب‌وکار اعتماد کنند.

اما اگر فالوورهای یک پیج داخلی معتبر و مرتبط باشند، نه تنها بازدیدکننده دچار تردید و ابهام نمی‌شود، بلکه در صورت تمایل می‌تواند آن صفحه را به افراد بیشتری از دوستان و آشنایان خویش معرفی کند.  

خرید فالوور ایرانی

سایت‌های بیشماری وجود دارند که در زمینه فروش فالوور فعالیت می‌کنند. دیجی فالوور در راستای احترام به اعتماد مشتریان خود در ارائه فالوور ایرانی ( خرید فالوور ایرانی ) فاکتورهایی از قبیل فعال بودن، هدفمندی، علاقه‌مندی به موضوعات منتشر شده توسط صفحه و ... را در نظر می‌گیرد.  

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به سایت دیجی فالوور به نشانی digi-follower.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیجی فالوور

دیجی فالوور با ارائه ارزانترین و باکیفیت ترین فالوور در بین سایت های ایرانی و همچنین امکان خرید فالوور ارزان جزع یکی از بهترین سایت های خرید فالوور می باشد. برای ورد به سایت کلیک کنید www.digi-follower.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]