اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804243852311635

بررسی سیستم تهویه تبخیری

کد: 139804243852311635

http://bit.ly/2Siw1nP

، تهران , (اخبار رسمی): سیستم تهویه تبخیری نتایج تماشایی را در برابر مجموعه‌ای جامع از معیارها که شامل بهره‌ وری انرژی، قابلیت اطمینان، عملکرد و اثرات زیست ‌محیطی کم است، ارائه داده است.

سیستم تهویه تبخیری
بررسی سیستم تهویه تبخیری

سیستم تهویه تبخیری چیست؟

شرکت بین المللی سیلی موفق به انجام بزرگترین سفارش تهویه تبخیری جهان شد. این پروژه حدود ۵۰،۰۰۰ دستگاه تهویه مطبوع استرالیایی است که در شهر چادری مینا واقع در عربستان‌سعودی برای خنک کردن زائران نصب شده‌اند.

شهر خیمه‌ها شامل بیش از ۱۰۰،۰۰۰ چادر و خانه و حدود ۳ میلیون نفر در بیش از ۲۰ کیلومتر مربع است.

سیستم تهویه تبخیری نتایج تماشایی را در برابر مجموعه‌ای جامع از معیارها که شامل بهره‌ وری انرژی، قابلیت اطمینان، عملکرد و اثرات زیست ‌محیطی کم است، ارائه داده است.

بریزایر و سایر رقبا درفرآیند سه‌ساله ارزیابی در طول چندین ماه و در تمامی شرایط و فصل‌های مختلف از جمله تست‌ها تطبیقی انجام ‌شده در طی یک زیارت برای ارزیابی عملکرد تحت شرایط دنیای واقعی، مورد آزمایش قرار گرفتند.

کارکرد سیستم تهویه تبخیری

این فرآیند ارزیابی سه‌ساله، بریزایر و سایر رقبا را در طول چندین ماه در تمامی شرایط و فصل‌های مورد آزمایش قرار داد. از جمله، تست‌های تطبیقی انجام ‌شده در طی یک زیارت برای ارزیابی عملکرد تحت شرایط دنیای واقعی. فاکتورهایی ازقبیل مکانیسم‌های ایمنی ساخته‌شده، استفاده اقتصادی از آب، سهولت کنترل و طراحی فشرده باعث برتری بریزایر شدند.

سیستم تهویه تبخیری در تابستان

دمای شدید تابستان در دره مینا که به راحتی می‌تواند به بیش از ۴۵ درجه سانتیگراد برسد، به واسطه‌ی این سیستم تهویه، مطبوع شده است.

بریزایر خنک ترین, کم صدا ترین و کم مصرف ترین سیستم تهویه تبخیری در جهان است که علاوه بر ایجاد هوای پاک و تصفیه‌ شده و بر خلاف سیستم‌های دیگر بینی یا چشم‌ها را خشک نمی‌کند. مصرف انرژی بهینه در کنار فواید سلامتی ایجاد شده در نتیجه هوای تازه به جای هوای در حال چرخش، باعث برتری بریزایر در جهت انتخاب شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تهویه رویا نوین ایرانیان

شرکت تهویه نوین ایرانیان با استفاده از دانش امروزی و تجربیات گذشته خود توانسته تا در عرضه و فروش سیستم های تهویه ( سیستم های سرمایشی و گرمایشی ) با لطف ایزد منان بسیار موفق باشد. همچنین تهویه نوین ایرانیان با توجه به مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان خود بالاترین ارزش را برای مشتریان خود قائل بوده و تا حد امکان خدمات بسیار عالی ای را برای مشتریان خویش فراهم می آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار