اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804253856912497

خواص روغن خراطین اصل

آیا روغن خراطین اصل واقعیت دارد؟

کد: 139804253856912497

http://bit.ly/2Lqv7oG

، مشهد , (اخبار رسمی): روغن خراطین یکی از روغن‌های مشهور در بازار است که توانسته با عملکرد مناسب بر سر زبان‌ها باشد. در این نوشته خلاصه‌ای از خواص این روغن فوق العاده و ویژگی‌های آن بیان شده است.

آیا روغن خراطین اصل واقعیت دارد ؟
روغن خراطین برند ویسکا اویل از معروف ترین روغن های موجود در بازار است .

تشخیص روغن خراطین اصل چگونه است؟

بسیاری از زنان و مردان برای رفع مشکلات خود از این روغن فوق العاده استفاده می‌کنند. در ادامه خواص منحصر به فرد و قیمت روغن خراطین بررسی شده است.

روغن خراطین از کرم ایزینفتیدا تهیه می‌شود. این کرم از خانواده کرم خاکی است. اما به هیچ وجه نباید این کرم را با کرم خاکی در یک راستا دانست. کرم خراطین همانند کرم زالو عملکرد حجم دهندگی دارد. در واقع کرم ایزینفتیدا با کرم زالو هم خانواده است و می‌توان آنها را در یک راستا قرار داد.

استفاده از روغن خراطین اصل به علت نداشتن هیچ گونه عارضه‌ای نسبت به عمل‌های جراحی توصیه می‌شود. همچنین خواصی که طی مصرف این روغن کسب می‌شود، بدون بازگشت هستند.  یعنی به هیچ عنوان حجم افزایش یافته به حالت اول برنمی‌گردد و برای همیشه ماندگار است.

خواص روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین اصل ویسکا اویل دارای خواص بسیاری است که از جمله می‌توان موارد زیر را نام برئد:

  • افزایش حجم لب
  • از بین بردن خطوط روی صورت و خط لبخند
  • جوان سازی پوست
  • لیفت گونه
  • از بین بردن خطوط زایمان
  • افزایش ماهیچه های بدن
  • برجستگی گونه

موارد بالا تنها بخشی از خواص روغن خراطین ویسکا اویل است . این روغن 18 خاصیت دارد. نکته مهم دیگر اینکه قبل از مصرف بهتر است به نکات زیر توجه کرد:

استفاده از روغن خراطین به دلیل آسانی در مصرف و راحتی در تهیه پرکاربرد است. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که خراطین استفاده شده باید اصل و بدون هیچ گونه ماده اضافه باشد. بنابراین دیگر نیازی به عمل‌های جراحی سخت و پرخطر نیست. کافی است از خراطین اصل استفاده شود.

افزایش حجم لب

دیگر خاصیت مهم و قابل توجه افزایش حجم لب است. بسیاری از افراد برای این خاصیت به سراغ پروتز لب می‌روند. اما با استفاده از این ماده سنتی دیگر به هیچ وجه نیاز به عمل و پروتز نیست.  کافی است هر شب مقداری از این روغن را بر روی لب استفاده کرد.

از بین بردن تمام خطوط پوست صورت

با استفاده از روغن خراطین می‌توان تمام خطوط روی صورت خود را به آسانی محو کرد. خط اخم، خط خنده، چین و چروک پوستی و بسیاری دیگر از خطوط صورت با مصرف خراطین کاملا از بین می‌روند. بنابراین برای داشتن صورتی بدون هیچ گونه خط و چین و چروک از این روغن معجزه آسا می‌توان استفاده کرد.

جوان سازی پوست

با از بین رفتن چین و چروک صورت تا حدود زیادی پوست جوان و شاداب می‌شود. اما نکته قابل توجه دیگر خواص روغن خراطین است که به آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست کمک می‌کند. ترکیب این دو خاصیت سبب جوان سازی و شادابی بی نظیر پوست می‌شود.

از بین بردن خطوط زایمان

پس از زایمان بر روی بدن بسیاری از زنان خطوطی ظاهر می‌شود. این خطوط طبیعی است و درمان دارد. درمان آن هم استفاده از روغن خراطین اصل و روغن آرگان و روغن زالو است. در این مورد روغن آرگان ویسکا اویل نیز بسیار موثر است. پس برای از بین بردن خطوط زایمان بین تمام روغن‌های طبیعی موجود تنها روغن آرگان و روغن خراطین موثر است.

افزایش حجم ماهیچه‌های بدن

بسیاری از افراد برای حجم و افزایش سایز اندام‌های بدن خود از روغن خراطین اصل استفاده می‌کنند. روغن خراطین به واسطه ترکیبات و عناصری که در آن قرار دارد، برای حجم دهی اندام‌های بدن بسیار مفید است.

بسیاری از بدنسازان برای حجم دهی بازو و دیگر اندام‌های خود از روغن خراطین ویسکا اویل استفاده می‌کنند.

برجستگی گونه

علاوه بر لیفت گونه، روغن خراطین باعث افزایش حجم و برجستگی گونه نیز می‌شود. بنابراین بسیاری از زنان بهتر است به جای استفاده از عمل‌های جراحی سنگین از روغن خراطین استفاده کنند.

قیمت روغن خراطین اصل چگونه است؟

قیمت روغن خراطین در داروخانه و عطاری و فروشگاه‌های اینترنتی متفاوت است. اما با توجه به اصل بودن و کیفیت این محصول باید رنج قیمت متعادلی را در نظر داشت. بهتر است از خرید روغن‌های با کیفیت و قیمت اندک پرهیز کرد.

تشخیص روغن خراطین اصل چگونه است؟

اصل بودن روغن خراطین به واسطه چندین فاکتور ارزیابی می‌شود. فاکتورهای مهم برای تشخیص اینکه روغن خراطین اصل است یا خیر، بو، رنگ و پوره خراطین است. بوی روغن خراطین تا حدودی زننده است و یقینا هیچ شخصی از بوی آن خوشش نخواهد آمد. رنگ روغن خراطین باید قهوه‌ای مایل به تیره باشد تا نشاندهنده اصل بودن محصول باشد. پوره خراطین نیز جهت نشان دادن اصل بودن روغن استفاده می‌شود. این پوره همان پوره کرم ایزینفتیدا است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بهداشت و درمان