اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139804263861812497

روغن کندش برای مو چه خواصی دارد؟

کد: 139804263861812497

http://bit.ly/2SxMOmT

، مشهد , (اخبار رسمی): روغن کندش یکی از بهترین روغن‌های موجود برای رشد موی سر، ابرو و ریش است.

با معجزات روغن کندش اصل آشنا شوید .
روغن کندش ویسکا اویل یکی از بهترین روغن های موجود برای رشد مو است .

روغن کندش چیست و چه خواصی دارد؟

این روغن از گیاه کندش به دست می‌آید و تاثیر فوق العاده و اعجاب انگیزی بر تقویت و رشد مو دارد.

ریزش مو به علت سست شدن ریشه موها و ناتوانی پوست سر در نگهداری از آن‌هاست. این ضعف به علل مختلفی به وجود می‌آید بنابراین شناخت علت ریزش مو اولین گام در راه کنترل آن است.

پس از شناخت علت مشکل ، حال باید در صورت امکان این علت را حذف کرده و سپس با راه‌های طبیعی مانند روغن درمانی به رویش مجدد موها کمک کرد و سلامتی را به آن بازگرداند.

لازم به ذکر است که برخی بیماری‌ها درمان نمی‌شوند و یا آثار آن‌ها از بین نمی‌رود. در این صورت نیز باید تا حد امکان ریشه مو را تقویت کرد و از این طریق آثار مخرب بیماری را کاهش داد. اینجاست که روغن کندش وارد عمل می‌شود و هر آنچه موها نیاز دارند در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

این روغن سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد مجدد فولیکول مو و کاهش ریزش مو است. روغن کندش تاثیر نسبتا سریعی برای کنترل ریزش مو دارد و در طی حداکثر یک ماه قابل مشاهده است.

علت ریزش مو هر چه باشد، چه کم خونی و استرس، چه آلودگی و استفاده از مواد شیمیایی و چه داشتن استرس و اضطراب بیش از حد، می‌توان با استفاده از روغن کندش آن را درمان کرد.

خواص روغن کندش برای مو چه چیست؟

به طور کلی روغن کندش در طی زمانی طولانی در طب سنتی به کار رفته است. استفاده از آن در دهه اخیر به شدت رو به افزایش است و تاثیر آن به درصد اطمینان بالایی قابل پردازش است.

در ادامه با اجمال به بررسی این خواص پرداخته می‌شود.

افزایش رشد مو

پرپشت کردن مو

ضد ریزش مو

افزایش ضخامت ابرو

افزایش رشد ریش و سبیل آقایان

سایر خواص

افزایش رشد مو:

استفاده از روغن کندش باعث ایجاد پرزهایی از مو در نقاطی است که حتی فکرش را نخواهید کرد. روغن کندش با رساندن مواد مغذی به ریشه مو سبب افزایش رشد مو می‌شود.

این روغن علاوه بر رساندن مواد مغذی و افزایش رشد مو از ریزش مو نیز جلوگیری می‌کند. به طور کلی خاصیت اصلی روغن کندش جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد مو است.

معمولا مصرف روغن‌های طبیعی مانند کندش، در کنار ماساژ موضع مورد نظر نتیجه را دو چندان می‌کند. چرا که ماساژ باعث افزایش جریان خون می‌شود و عرق متصل به فولیکول‌های مو را گشادتر می‌کند. این امر باعث بهبود روند اکسیژن رسانی و تغذیه ریشه مو می‌شود و همین کلید طلایی این کار است.

با مصرف روغن کندش طبق دستورالعمل آن و در دوره گفته شده می‌توان شاهد نتایج شگفت آور آن بود. دوره استفاده از روغن کندش ویسکا اویل، 2 ماهه بوده و نتیجه گیری مستلزم استفاده مداوم از آن است.

پرپشت کردن مو:

استفاده از روغن کندش میزان گردش خون را در پوست سر افزایش می‌دهد. به این ترتیب میزان متابولیسم سلول‌های پوست سر و مواد مغذی در دسترس آن‌ها را افزایش می‌دهد. این روند در کنار افزایش میزان اکسیژن دریافتی توسط فولیکول‌های مو سبب افزایش رشد آنها می‌شود.

روغن کندش قادر است در قسمت‌هایی از سر که موهای آن ریخته و کم پشت شده است، فولیکول‌ها را تحریک کرده و رویش مجدد آن‌ها را میسر کند و ازین طریق حجم موها را افزایش می‌دهد.

پرپشت کردن مو با افزایش و ایجاد تراکم بر روی سر ایجاد می‌شود. روغن کندش اصل باعث این عمل می‌شود. این روغن با تقویت فولیکول‌های مو و افزایش رشد مو و پرزهای موجود بر روی سر باعث پرپشت شدن مو می‌شود.

آنتی اکسیدان‌ها و مواد مغذی دیگر کندش نیز ساقه و ریشه مو را تحریک می‌کند.

روغن کندش با دارا بودن خواص محافظتی، مانند سدی در مقابل عوامل مخرب عمل می‌کند. بدین ترتیب علاوه بر تغذیه مناسب، مراقبت از مو در قبال آلودگی‌ها و باکتری‌ها نیز برقرار خواهد شد. این یعنی یک پروتکل تمام عیار برای داشتن موهایی سالم و پرپشت که با روغن کندش قابل دستیابی است.

ضد ریزش مو:

عوامل متعددی برای ریزش مو وجود دارد.

استفاده از رنگ موهای غیر استاندارد، آلودگی محیط، عوامل ژنتیکی و وراثت، بیماری‌ها، عدم تغذیه مناسب، عدم مراقب کافی از موها و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است سبب ریزش مو شود.

استفاده از وسایل حالت‌دهی مو که با حرارت مو را حالت می‌دهند نیز از عوامل مهم آسیب دیدگی موهاست.

کراتین کردن موها برای صاف و درخشان شدن آن ممکن است در ابتدا هیجان انگیز باشد، ولی به علت کار در درجه حرارت بالا، آسیب‌های جبران ناپذیری با ساقه مو وارد می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی