اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980430387459365

بدون نگرانی از معضل کلاهبرداری کارپیرا بهترین انتخاب کارجویان متخصص شد

کارپیرا مرکز معتبر کاریابی بین المللی در ایران

کد: 13980430387459365

http://bit.ly/2K0Hxk0

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه کارپیرا با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اخذ مجوز از نهادهای خارجی و بین‌المللی، کارگزار مطمئن و مشاور معتمد برای مهاجرت شغلی است.

کارپیرا علیه کلاهبرداری
کارپیرا علیه کلاهبرداری

مهاجرت تحصیلی، مهاجرت شغلی یا سرمایه گذاری؛ در مجموع مهاجرت از هر مسیری و با هر بهانه‌ای کاری پیچیده و زمان‌بر است.

تصور بسیاری از افراد این است که می‌توانند تنها با اتکا به تجربیات شخصی و دانش تجاری یا تحصیلی خود در تمام نقاط دنیا به امرار معاش بپردازند و به راحتی اقامت هر کشوری را به دست آورند!

غافل از این که بسیاری از پیش‌فرض‌های ذهنی فرد بر اساس تجارت و اطلاعاتی است که در طول دوران زندگی خود در یک ساختار اجتماعی و اقتصادی به دست آورده و چه بسا بیش از 90 درصد این پیش فرض‌ها در یک ساختار دیگر اصلا قابل استفاده نباشند.

البته این مشکل کلان و نهایی همه مهاجران است اما شروع پروسه مهاجرت نیز پیچیدگی‌ها و الزامات خاص خودش را دارد.

قوانین مختلف و متعدد کشورها برای ورود افراد خارجی به نظام مالی شان باعث شده افراد عادی برای انجام این مهم نیازمند مشاور مطلع و قابل اعتماد باشند.

شرایط کم ثبات اقتصادی مهمترین عاملی است که افراد دارای مهارت علمی یا فنی (پزشکان، دندانپزشکان، پرستاران، متخصصان، مهندسان و ...) را به فکر مهاجرت می‌اندازد.

افزایش تقاضا در بازار مهاجرت و گردش مالی آن باعث جذب بسیاری از سوداگران به سوی حرفه مهاجرت شده و روزی نیست که خبر کلاهبرداری یک گروه شیاد تحت عنوان ارائه‌دهنده خدمات کاریابی شنیده نشود. دفاتر غیرقانونی متعددی در نقاط مختلف شهر تاسیس شده که بدون داشتن تخصص لازم و بدون کسب مجوزهای مربوطه از مراجع ذی صلاح مشغول اخذ وجوه کلان از مشتریان هستند.

در واقع کم اطلاعی افراد از قوانین پیچیده مهاجرت شغلی، اطمینان بیش از حد به تبلیغات ماهواره‌ای یا آگهی‌های اینترنتی در مورد مهاجرت و ... باعث می‌شود داوطلبان مهاجرت به سادگی به دام کلاهبرداران بیافتند.

اما ضروری است افرادی که قصد دارند برای به دست آوردن شغل مناسب مهاجرت  کنند، پیش از عقد قرارداد با یک آژانس کاریابی و یا ارائه دهنده خدمات مهاجرتی حتما از صحت مجوزهای فعالیت آن، سوابق شرکت و ... اطلاع کسب کنند.

کارپیرا یکی از معدود شرکت‌های ارائه دهنده کلیه خدمات کاریابی در سطح بین‌المللی است.

کارپیرا با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان توانسته است شبکه‌ای وسیع از نیروهای حرفه‌ای و متخصص را در سطح جهان تشکیل دهد که در حداقل زمان ممکن کلیه خدمات مرتبط با اشتغال یا استخدام اتباع خارجی، اخذا ویزا و اجازه کار را در کشورهای مختلف انجام می‌دهند.

حسن شهرت به سبب عملکردی که موسسه کارپیرا طی سال‌ها  از خود نشان داده است و مجوزهایی که نهادهای قانونی و دولتی برای این موسسه کاریابی صادر کرده‌اند خود گویای سطح خدمات کارپیرا در حوزه کاریابی بین المللی و مهاجرت است.

کارپیرا خدمات حرفه‌ای و مهاجرتی خود را در اروپا، استرالیا، کانادا، آسیا ارائه می‌دهد و با استفاده از راهکارهای ویژه موانع را سر راه اشتغال و استقرار داوطلبان مشاغل خارج از کشور برمی‌دارد.

آشنایی کامل با پروسه های مهاجرتی و روش حل مشکلات و ضمانت نتیجه از جمله ویژگیهای کلیدی و منحصر به فرد کارپیراست و همه ساله متخصصین متعددی همراه به خانواده خود برای دستیابی به آرزوهایی که با همکاری مشاورین کارپیرا ترسیم کرده اند، به اطمینان از موقعیت شغلی‌شان مهاجرت می‌کنند.

استفاده بهینه از پتانسیل عظیم نیروی کار کشورهای مختلف، توسعه اشتغال با بهره‌گیری از فرصت‌های شغلی موجود در دنیا، حضور هر چه بیشتر نیروهای متخصص در بازار کار جهانی، جلوگیری از مهاجرت‌های غیرمتعارف و فاقد برنامه‌ریزی، کمک به کاهش فشارهای اجتماعی ناشی از نیروی بیکار از طریق اعزام به کشورهای مختلف، ارزیابی و بررسی کشورهای مختلف برای یافتن فرصت‌های شغلی متناسب با مهارت‌ها و تخصص‌های نیروی کار بین‌المللی و تمرکز بر کاریابی برای جوانان از مهمترین اولویت‌های کارپیرا در سال‌های اخیر بوده است و این موسسه کاریابی با این استراتژی توانسته است جایگاه خوبی در حوزه کاریابی بین المللی ایران به دست آورد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام