اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805033886412497

خواص روغن خراطین اصل چیست؟

کد: 139805033886412497

http://bit.ly/2STwwox

، مشهد , (اخبار رسمی): خواص روغن خراطین برای پوست و مو یکی از مهمترین علل مصرف این روغن است.

خواص روغن خراطین اصل چیست ؟
خواص روغن خراطین اصل ویسکا اویل

تاکنون مقالات مختلفی پیرامون خواص روغن خراطین اصل منتشر شده است اما در این مقاله به طور کاملا اختصاصی به معایب و فواید روغن خراطین اصل اشاره می‌شود. و برای کسانی که تاکنون نام روغن خراطین به گوششان نخورده است، توضیحات کوتاه و مختصری ارائه خواهد شد.

روغن خراطین از نوعی کرم خاکی به نام ازینفتیدا به دست می‌آید. این کرم هرمافرودیت است و دارای اندام‌های متعددی است. خاصیت اصلی این روغن حجم‌دهندگی قطری و طولی فوق‌العاده آن است.

رفع چین و چروک پوست

رفع چین و چروک پوست از  خواص روغن خراطین اصل است. با استفاده از روغن خراطین بر روی نواحی که دارای چین و چروک است. پس از مدتی این خاصیت ارتجاعی پوست بهبود می‌یابد و منجر به رفع چین و چروک و خطوط روی پوست می‌شود.

رفع و از بین برنده خط‌های اخم، پیشانی و خط لبخند

استفاده از بوتاکس و یا ژل‌های تزریقی در بسیاری از موارد سبب آسیب به بافت صورت می‌شود. آیا روش‌های آسان‌تری برای از بین بردن خطوط صورت وجود ندارد؟ چاره کار در خواص روغن خراطین است.

این روغن با پر کردن بین خطوط و همچنین افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، این خطوط را محو و پاک می‌کند.

بزرگ کردن اندام و عضلات مناسب برای بدنسازان

بسیاری از بدنسازان برای بزرگ کردن اندام خود به سراغ روش‌های طبیعی می‌روند و دیگر استفاده از کپسول و یا پودرهای شیمیایی که سبب عوارض جانی زیادی می‌شود را کنار گذاشته‌اند. از روش‌های سنتی برای افزایش حجم عضلات، استفاده از روغن خراطین اصل است. این روغن سبب بزرگ شدن عضلات، بدون بازگشت حجم می‌شود.

شادابی و جوانی پوست

همه می‌دانند که از نشانه‌های پیری، چین و چروک ایجاد شده بر روی پوست است. حال باید به اینموضوع فکر کرد؛ آیا می‌شود پوست صورت در ایام میانسالی بدون چین و چروک باشد؟

استفاده از روغن خراطین اصل باعث از بین رفتن تمام خطوط موجود بر روی پوست می‌شود. بنابراین با استفاده از این روغن، شادابی و جوانی را به پوست می‌توان هدیه داد.

کاهش درد رماتیسم مفصلی

استفاده از روغن خراطین به مقدار قابل توجهی سبب افزایش گردش خون در آن ناحیه می‌شود. با استفاده از این روغن در نواحی مفصلی، سبب افزایش شدت گردش خون در آن ناحیه می‌شود و همین امر سبب تسکین درد و بهبود دردهای مفصلی است.

خواص روغن خراطین با اینکه بسیار زیاد است اما برخی معایب و عوارضی نیز دارد. در این بخش به معایب و عوارض روغن خراطین اشاره می‌شود.

تشخیص روغن خراطین اصل چگونه امکان‌پذیر است؟

برای دانستن اینکه چه نوع روغنی اصل و 100% اثرگذار است، به موارد زیر باید توجه کرد. برای فهم این قضیه روغن خراطین اصل باید دارای رنگی تیره، غلظتی زیاد، بویی خاص و اندکی شبیه به دارچین، نداشتن تاثیر سریع و آنی، اندکی گرم شدن پوست با مالش این روغن و اعتبار فروشنده باشد.

داشتن رنگی تیره:

رنگ قهوه‌ای تیره مشخصه روغن خراطین اصل است. این رنگ به علت حل شدن روغن کرم خراطین در روغن پایه است. البته ناگفته نماند همیشه رنگ قهوه‌ای تیره نشان‌دهنده اصل بودن ماده نیست.

زیرا می‌توان با عوض کردن روغن پایه، رنگ روغن خراطین اصل را نیز عوض کرد. در ادامه، روش‌های دیگر نیز بیان می‌شود.

غلظت زیاد:

غلظت زیاد و روان نبودن مایع روغن خراطین نیز از دیگر نشانه‌های اصل بودن این روغن است. بسیاری از روغن‌های خراطین موجود در عطاری‌ها دارای خصوصیاتی شبیه به روغن مایع است. باید گفته شود که در این نوع از روغن‌های خراطین حتی اندکی روغن اصل خراطین یافت نمی‌شود.

روغن خراطین ویسکا اویل دارای غلظت زیاد و 100درصد اصل و تاثیرگذار است.

بویی خاص و اندکی شبیه به روغن دارچین:

بوی روغن اصل اندکی زننده و شبیه به بوی دارچین است. علت آن بوی کرم خراطین حل شده در روغن است. این نکته از ویژگی‌های مهم یک عدد روغن خراطین اصل است و می‌توان آن را مهمترین ویژگی عنوان کرد.

بوی مناسب خراطین را به هیچ وجه نمی‌توان شبیه‌سازی کرد. بنابراین می‌توان از آن به عنوان شناسه استفاده کرد.

نداشتن تاثیر آنی:

داشتن تاثیر آنی از خصوصیات روغن تقلبی و دارای مواد شیمیایی است. باید گفت که تاثیر روغن خراطین اصل نیاز به زمان دارد. برخی از انواع روغن‌های خراطین موسوم به روغن تایلندی از نمونه‌های دارای مواد شیمیایی و خطرناک است. اینگونه از روغن‌های حجم دهنده ممکن است باعث عوارض و مشکلات جدی شود و مصرف آن توصیه نمی‌شود.

روغن خراطین اصل فروشگاه ویسکا اویل هیچ گونه ماده شیمیایی ندارد و نتیجه آن در ماه اول آشکار می‌شود. برای ثابت ماندن اثرات این روغن بهتر است تا 2 ماه مصرف روغن خراطین ادامه یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]