اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805123912911722

چهل و یکمین کارگاه تحریک الکتریکی مغز (TDCS)با تدریس دکتر مسعود نصرت آبادی

کد: 139805123912911722

http://bit.ly/31mptb9

، تهران , (اخبار رسمی): ۱۸ تیر ماه سال 98، دوره‌ای با عنوان دوره آموزشی «تحریک الکتریکی مغز» در تهران برگزار شد. این دوره فرصت خوبی برای تجربه کار عملی با دستگاه تحریک الکتریکی مغز ساخت ایران بود.

چهل و یکمین کارگاه تحریک الکتریکی مغز (TDCS)با تدریس دکتر مسعود نصرت آبادی
چهل و یکمین کارگاه تحریک الکتریکی مغز (TDCS) با اسپانسری شرکت مدیناطب در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیناطب، آقای محمدی، مدیر مجموعه با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری دوره تحریک الکتریکی مغز گفت:

شرکت کنندگان در این کارگاه علاوه بر این که مباحث تئوری را فرا می‌گیرند، از طریق کار عملی با دستگاه تحریک الکتریکی مغز با نام Neurostim 2، ساخت شرکت مدیناطب، به درک عمیق‌تری از فرایند تحریک الکتریکی مغز می‌رسند.

وی در زمینه نکات آموزشی دوره TDCS و مزایای آن برای شرکت کنندگان گفت:

«این دوره با تدریس دکتر مسعود نصرت آبادی، مدیر مرکز تخصصی توانمندسازی پارند، که برگزار کننده مجموعه کارگاه‌های تکنولوژی‌های نوین در حیطه علوم اعصاب استبرگزار شد. علاوه بر آن مجموعه مدیناطب که اولین وارد کننده–تولید کننده تجهیزات علوم اعصاب در ایران است، اسپانسری این کارگاه را بر عهده داشت.»

متولی برگزاری این دوره تاکید کرد: «در پایان این دوره مدرک معتبر به شرکت کنندگان عزیز اهدا شد.»

علاقه مندان برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این دوره، می‌توانند به سایت مدیناطب به ادرس medinateb.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجهیزات پزشکی مدیناطب

شرکت مدیناطب از اوایل شروع به فعالیت با گردآوری تیمی از بهترین متخصصان با گرایش‌های مختلف روانپزشکی، مهندسی پزشکی، مهندسی صنایع، علوم اعصاب، مهندسی الکترونیک و روانشناسی، تیم تحقیق و توسعه (R&D) خود را ایجاد نمود. هدف اصلی این تیم، بررسی دقیق نیازهای داخل و طراحی و ساخت دستگاه‌ها، تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز در حیطه نوروساینس است. نوآوری و خلاقیت موضوع اصلی فعالیت تیم R&D مجموعه ماست. این تیم وظیفه اصلی طراحی مفهومی محصول، ساخت و تست اولیه را برعهده دارد. ماحصل فعالیت این تیم در حال حاضر ارائه ۶ محصول مختلف است. چشم انداز اصلی شرکت مدیناطب، تبدیل شدن به یکی از ۵ شرکت برتر آسیایی در زمینه تولید، تحقیق-توسعه، پژوهش و ارائه راه حل های خلاقانه در حیطه نوروساینس تا سال ۲۰۲۲ است. شرکت مدیناطب گستر، به عنوان شرکت دانش بنیان و پیشروترین شرکت ایرانی در زمینه واردات و ساخت تجهیزات حیطه نوروساینس است. این شرکت به عنوان اسپانسر رسمی دوره های آموزشی مرکز تخصصی توانمندسازی پارند توانسته است در طی این سال‌ها بیش از ۴۰۰۰ متخصص را در زمینه های نوروفیدبک، بیوفیدبک، QEEG، tDCS، tMS، بازتوانی شناختی و … آموزش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بهداشت و درمان