اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805133918712720

شرکت ایران وب لایف، شرکت طراحی سایت اختصاصی در ایران

کد: 139805133918712720

http://bit.ly/31tmehZ

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایران وب لایف یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت اختصاصی در ایران است. این انتخاب براساس تعداد نمونه کار طراحی سایت اختصاصی، کیفیت که توسط کارشناسان رنک و رتبه ارزش‌گذاری شده است و سطح رضایتمندی مشتریان شرکت‌ها، از بین بیست شرکت معتبر و برتر طراحی سایت در ایران انجام شده است.

بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی در ایران
بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی

امین رزاق خواه مدیر عامل آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف معتقد است اکنون دیگر شرکت‌های بسیار کمی در ایران، واقعا به طراحی‌های اختصاصی سایت می‌پردازند

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

به طور کلی سایت‌های اینترنتی را می‌توان از نظر شیوه طراحی به دو دسته ی طراحی‌های سایت به وسیله قالب‌های آماده و طراحی‌های سایت اختصاصی طبقه‌بندی کرد. قالب‌های آماده به قالب‌هایی گفته می‌شوند که یک بار طراحی شده‌اند و هر بار برای استفاده مجدد می‌توان آنها را بر روی پنل‌های مدیریت محتوای مختلف قرار داد و سایت جدیدی را به وسیله آنها ساخت، معمولا در قالب‌های آماده امکان تغییر ماژول‌های صفحات وجود دارد اما نمی‌توان آن ماژول‌ها را دقیقا بر حسب نیاز کاربر در نقطه مد نظر قرار داد. اما طراحی‌های اختصاصی به دلیل آنکه به صورت کامل به وسیله کدنویسی و دقیقا برابر نیازهای مشتری طراحی و پیاده سازی می‌شوند امکان هر گونه تغییری در قالب و پنل مدیریت وجود دارد. بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت در تهران و ایران، منظور از طراحی سایت اختصاصی را امکان تغییر در در قالب سایت می‌دانند و پنل مدیریت خود را ثابت می‌دانند که فرضی غلط است چرا که امکانات پنل نیز دقیقا باید برای نیازهای مخاطب و مشتری شکل بگیرد و سپس با در نظر گرفتن پنل مدیریت قالب اختصاصی را شکل داد.

عموما شرکت‌های طراحی سایت در ایران بیشتر از دو زبان برنامه نویسی PHP و ASP.NET برای بخش بک اند (BACK-END) خود استفاده می‌کنند که نمی‌توان هیچ کدام را به دیگری برتری داد و هر کدام از این زبان‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند، به طور مثال زبان ASP.NET از لحاظ امنیت، سرعت لود سایت و قابلیت ایجاد فرمول‌های مختلف به مراتب شرایط بهتری را دارا است اما هزینه برنامه نویسی با PHP به مراتب پایین‌تر است و با توجه به اوپن سورس (Open Source) بودن، این زبان برنامه نویسی از لحاظ امکان تسریع در زمان تحویل پروژه شرایط بهتری را دارا است.

پس در انتخاب بهترین شرکت طراحی اختصاصی سایت، پارامتر نوع زبان برنامه نویسی استفاده شده توسط شرکت‌های طراحی سایت در ایران حذف و تمرکز، معطوف به کیفیت نمونه کارهای انجام شده و کسب جوایز داخلی و بین المللی بوده است.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از متداول‌ترین انواع طراحی سایت است که با گسترش هر چه بیشتر کسب و کارهای اینترنتی بیشتر رونق گرفته است. لزوم طراحی‌های سایت فروشگاهی نیز بیشتر احساس خواهد شد.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به این معناست که از قالب‌های آماده برای طراحی سایت در آن استفاده نشده باشد معمولا در طراحی سایت با قالب‌های آماده وردپرس به منظور فروشگاهی شدن قالب از افزونه‌ای به نام ووکامرس استفاده می‌شود اما زمانی که از طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی سخن به میان می‌آید بحث کاملا متفاوت است چرا که شرکت برنامه نویسی باید تمام قابلیت‌ها را بر روی پنل مدیریت خود قرار داده و سپس وب سایت را به درگاه بانکی متصل کند تا تراکنش‌های مربوط به خرید محصول صورت پذیرد. در این حین قابلیت‌هایی که شرکت طراح سایت بر روی صفحه محصول قرار می‌دهد بیشترین اهمیت را پیدا می‌کند. به طور مثلا اگر در صفحه محصول خود امکانی نیاز باشد که خریدار با وارد کردن متغیرهای خود قیمت محصول مورد نظر را دریافت کند شرکت طراحی سایت ملزم به پیاده سازی تخصصی طراحی سایت فروشگاهی است  چرا که این امکان باید فقط مختص مجموعه مدنظر نوشته شود و قطعا قبلا در هیچ فروشگاه دیگری اجرایی نشده (یا حداقل دقیقا به سبک مد نظر شما پیاده سازی نشده باشد).

قیمت طراحی سایت اختصاصی

معمولا قیمت طراحی سایت‌های اختصاصی از طراحی سایت با قالب‌های آماده و طراحی سایت‌های وردپردسی گران‌تر است اما با توجه به کیفیت کار و اینکه دقیقا برای بیزینس طراحی می‌شوند ارزشش را دارند اما به هر سو برای تعیین قیمت طراحی سایت‌های اختصاصی باید به موارد زیر دقت کرد.

- هزینه طراحی قالب گرافیکی اختصاصی

- تعداد صفحات طراحی شده

- امکانات وب سایت

- ویژگی‌های صفحه محصول

- ویژگی‌های صفحه کتگوری

- ویژگی‌های صفحه بلاگ

- ویژگی‌های پنل مدیریت

- قابلیت‌های پروفایل کاربر

- پارامترهای سئوی قرار داده شده در تمامی صفحات

بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی

شرکت‌های طراحی سایت زیادی در تهران و ایران خود را طراح اختصاصی می‌دانند اما بررسی تیم رنک و رتبه حکایت از آن دارد که فقط تعداد کمی از این شرکت‌های طراحی سایت در تهران واقعا طراحی سایت‌های خود را به صورت اختصاصی انجام می‌دهند و از این تعداد انگشت شمارند آن دسته‌ای که طراحی پنل مدیریت خود را نیز به صورت اختصاصی انجام دهند هر چند نباید پارامتر قیمت و بهینه بودن آن را نادیده گرفت.

با تمام مقدماتی که در رابطه با طراحی سایت و طراحی سایت اختصاصی در ایران گفته شد، شرکت ایران وب لایف یکی از برترین شرکت‌های طراحی سایت اختصاصی در ایران است.

ایران وب لایف، شرکت طراحی سایت اختصاصی

ایران وب لایف نامی شناخته شده در حوزه دیجیتال مارکتینگ و به خوصص انواع طراحی سایت در تهران است این شرکت با داشتن نمونه کارهای بسیار در حوزه طراحی اختصاصی سایت و همچنین جوایز متعدد داخلی و جایزه از وب‌سایت مطرح awwwards.com (مرجع رتبه بندی برترین سایت‌ها در جهان) برای طراحی بهترین سایت چاپی آنلاین بدون شک یکی از بهترین‌ها در حوزه تخصصی کار خود است.

پارامترهای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی:

- طراحی واکنشگرا

- امکان تغییر در پنل مدیریت

- امکان تغییر در هر نقطه از رابط کاربری

- تجربه کاربری بالا

- رضایتمندی مشتریان با پرس و جو تیم رنک و رتبه

- کیفیت پشتیبانی

- میزان داینامیک بودن وب سایت‌های طراحی شده

- سرعت لود وب سایت‌های طراحی شده

- جوایز داخلی و بین المللی

- بهینه بودن قیمت

- شیوه مشاوره شرکت

ایران وب لایف شرکت کوچک و دوست داشتنی

: آنقدر قالب‌های آماده گسترش پیدا کرده‌اند که دیگر کمتر شرکتی زحمت طراحی از صفر را به خود می‌دهد».

به عقیده او قسمت بد ماجرا این است که بسیاری از شرکت‌ها کارهای قالب‌های آماده را به عنوان قالب‌های سفارشی و اختصاصی به مشتریان خود می‌فروشند.

رزاق خواه در ادامه می‌گوید: «از تیم رنک و رتبه به خاطر این انتخاب کمال تشکر را بابت این تحقیق دارم هم بخاطر انتخاب ایران وب لایف به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی و هم به خاطر روشن کردن اذهان عمومی در خصوص طراحی سایت‌های سفارشی.»

سخن پایانی اینکه هر چقدر هم که قالب‌های آماده پیشرفت کنند هنوز هم طراحی‌های سایت اختصاصی از نان شب برای گسترش دیجیتال مارکتینگ ضروری است و پیشنهاد می‌شود در انتخاب شرکت طراح دقت لازم به خرج داده شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران وب لایف

ایران وب لایف به عنوان اولین مجری طراحی سایت های اختصاصی داینامیک در ایران تمام تخصص خود در خصوص دیجیتال مارکتینگ، طراحی اپلیکیشن های موبایل ، سئو و بهینه سازی رتبه گوگل را با افتخار در اختیار مخاطبان خود قرار میدهد . آرمان ما حرکتی موفق به سمت جهانی چابک تر است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]