اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806063998412082

عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک

کد: 139806063998412082

http://bit.ly/32EQDum

، بندر عباس , (اخبار رسمی): بزرگترین کارخانه تولید پودر ماهی در کشور پودر ماهی مناسب دام، طیور و آبزیان را عرضه ‌می‌کند. شرکت صیادان جوان جاسک علاوه بر پودرماهی محصولاتی از قبیل روغن ماهی، ماهی خشک، پودر پوست میگو، ماهی و میگو پرورشی صادراتی را نیز با بالاترین کیفیت تولید کرده است.

عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک
عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک
عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک
عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک
عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک
عرضه پودر ماهی توسط شرکت صیادان جوان جاسک

پودر ماهی چیست؟

پودر ماهی محصولی فرآوری شده است که از ماهی یا ضایعات آن به دست می‌آید. ماهی‌های به کار رفته در تولید پودر ماهی، پس از صید شدن ابتدا خشک شده و سپس آسیاب می‌شوند. پودر ماهی معمولا برای تغذیه دام و طیور و آبزیان استفاده می‌شود.

خواص پودر ماهی

پودر ماهی یکی از منابع غنی پروتئین حیوانی است که مقادیر قابل توجه‌ای متیونین، لیزین، کلسیم و فسفر قابل‌استفاده دارد. این پودر در تغذیه دام، طیور و آبزیان کاربرد فراوانی دارد. پودر ماهی ترکیب اسید آمینه‌ی مناسبی برای دام و طیور دارد و میزان پروتئین غیرقابل‌تجزیه آن نیز بالا است. کیفیت و ارزش غذایی پودر ماهی با توجه به فرآیند تولید و مدت زمان بین صید ماهی تا تولید، و همچنین تازه بودن مواد خام مورد استفاده، متفاوت است. تازه بودن مواد خام مورد استفاده به معنای تجزیه کمتر اسیدهای آمینه بوده که همین امر باعث خوش‌خوراکی بهتر و قابلیت هضم بیشتر پودر ماهی می‌شود. معمولا هرچه فرآیند خشک کردن ملایم‌تر صورت بگیرد، کیفیت پودر حاصله بالاتر خواهد بود .

استفاده از درجه حرارت بالا در فرآیند خشک کردن باعث می‌شود که درصد بیشتری از بخش پروتئینی آسیب ببیند. عقیده بر این است که بهترین روش خشک کردن، روش غیرمستقیم با هوای داغ است. گرچه در این روش سرعت خشک شدن کمتر است، اما معمولا محصول تولیدی از کیفیت بهتری برخوردارخواهد بود.

کیفیت تغذیه‌ی محصولات مخلوط نسبت به محصولی که از یک منبع حاصل شده باشد و به‌صورت غیرمخلوط استفاده می‌شود، ممکن است کمتر باشد. پودر ماهی مصارف گوناگونی دارد. از جمله خوراک دام و طیور و آبزیان، مصرف خوراکی برای انسان، مصرف دارویی، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی (از قبیل صابون و ...) و استفاده در صنعت رنگ‌سازی.

خرید و فروش عمده پودر ماهی

شرکت‌های گوناگونی در زمینه خرید و فروش پودر ماهی فعالیت می‌کنند. اما بزرگترین کارخانه تولید پودر ماهی در کشور، شرکت صیادان جوان جاسک است که علاوه بر پودر ماهی باکیفیت، سایر محصولات مرتبط را نیز ارائه می‌دهد.

قیمت پودر ماهی

شرکت‌های گوناگون، پودر ماهی را با قیمت‌های مختلف ارائه می‌دهند. در این میان شرکت صیادان جهت جلب رضایت مصرف‌کنندگان محصولات خود را با امکان تولید تناژ بالا و با ارزان‌ترین قیمت به شرط آنالیز، ارائه می‌دهد.

شرکت صیادان جوان جاسک

شرکت صیادان جوان جاسک با 18 سال تجربه تولید و صیادی، بزرگترین کارخانه تولید پودر ماهی در کشور است. این شرکت 3 کارخانه پودر ماهی، 7 مزرعه ماهی خشک و 8 عامل فروش در کشور دارد. کادر علمی و فنی این شرکت شامل 25 کارشناس خبره در زمینه تولید و صیادی می‌شود. شرکت صیادان محصولات و فرآورده‌های گوناگونی از جمله ماهی خشک، پودر ماهی، پودر پوست میگو، ماهی، روغن ماهی، میگو پرورشی صادراتی، خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان را تولید می‌کند.

شرکت صیادان جوان جاسک، برترین کارخانه تولیدکننده پودر ماهی و ماهی خشک در ایران است. این شرکت محصولات خود را به تمامی استان‌های کشور به صورت سریع ارسال می‌کند. شرکت صیادان با بهره‌مندی از تکنولوژی و دانش فنی پیشرفته در جهت تولید با کیفیت پودر ماهی خالص جنوب، همگام با معیارهای خط مشی سازمان دامپزشکی و اداره کل استانداردها در جهت بهبود کیفیت و سلامت پیش می‌رود. محصولات شرکت به بیش از ۷ کشور همسایه صادر می‌شود. حمایت از صیادان باتجربه جهت عرضه محصولات با کیفیت یکنواخت به بازار از دیگر ویژگی‌های شرکت صیادان جوان جاسک است.

محصولات:

ماهی خشک

خشک کردن ماهی به گرفتن رطوبت از ماهی اشاره می‌کند. این کار موجب استحکام بافت گوشت ماهی می‌شود. در شرکت صیادان جوان جاسک، خشک کردن ماهی به صورت کاملا طبیعی، در مقابل نور مستقیم خورشید و به صورت ارگانیک و استاندارد انجام می‌شود. این روش موجب حفظ خواص ماهی می‌شود و کیفیت آن را حفظ می‌کند. این محصول کاربردهای فراوانی دارد؛ از جمله: مصارف خوراکی در تهیه مواد غذایی؛ غذای دام و طیور و آبزیان؛ کود برای کشاورزی‌ها و باغات. روغن این ماهی‌ها نیز در تولید مواد بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع ماهی خشک که در شرکت صیادان جوان جاسک تولید می‌شود، ماهی خشک متو، ماهی خشک جنوب و ماهی ساردین خشک است.

قیمت ماهی خشک

شرکت‌های گوناگون تولیده‌کننده ماهی خشک، این محصول را با قیمت‌های مختلف ارائه می‌دهند. شرکت صیادان جوان جاسک محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهد.

خرید و فروش عمده ماهی خشک

شرکت صیادان جوان جاسک، بزرگترین کارخانه تولید پودر ماهی در کشور، خرید و فروش عمده ماهی خشک را انجام می‌دهد.

پودر ماهی

پودر ماهی یا «Fish meal» محصولی فرآوری شده است که از خشک کردن و آسیاب کردن ماهی و ضایعات آن به دست می‌آید. این محصول در خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان و همچنین کود درختان استفاده می‌شود. در شرکت صیادان جوان جنوب؛ پودر ماهی ضایعات، پودر ماهی میکتوفیده، پودر ماهی کیلکا، پودر ماهی متو، پودر ماهی ساردین، پودر ماهی جنوب، پودر ماهی خشک و پودر ماهی تر تولید و ارائه می‌شود.

روغن ماهی

روغن ماهی مصارف صنعتی گوناگونی دارد. در صنعت و در تولید محصولاتی مثل رنگ از روغن ماهی استفاده می‌شود. در تولید مواد بهداشتی مثل صابون و موادی مثل شمع نیز از روغن ماهی استفاده می‌شود. روغن ماهی در صنعت چرم سازی نیز به کار می‌رود.

شرکت صیادان جوان جاسک علاوه بر محصولات ذکر شده، پودر پوست میگو و میگو پرورشی صادراتی نیز تولید می‌کند.

علاقه‌مندان جهت ارتباط با مسئول فروش شرکت صیادان جوان جاسک می‌توانند با شماره ۱۲۱۸ ۳۶۸ ۰۹۱۷ تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صیادان جوان جاسک

شرکت فرآوری ماهی خشک با سه نسل تجربه در تولید ماهی خشک و صید و صیادی درسال۱۳۸۰ در استان هرمزگان، جزیره قشم تاسیس و راه اندازی گردید، تا به همت مدیریت قوی و پشتیبانی صیادان در زمره تولید کنندگان ماهی خشک، پودر ماهی و میگو، خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان، روغن ماهی، میگو صادراتی و میگو پرورشی در جنوب کشور قرار گیرد. در حال حاضر شرکت فرآوری ماهی خشک بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید ماهی خشک متو، ماهی ساردین خشک، ماهی خشک جنوب، پودر ماهی متو، پودر ماهی ساردین، پودر ماهی کیلکا، پودر ماهی جنوب، پودر ماهی تر، پودر ماهی خشک ، پودر ماهی مخلوط، روغن ماهی، میگو صادراتی، میگو پرورشی، خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان، در جنوب کشور می باشد. چرا بهتر است ماهی خشک و پودر ماهی و روغن ماهی و خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان و روغن ماهی و میگو صادراتی و میگو پرورشی را از شرکت فرآوری ماهی خشک تهیه نمائید؟ • تحویل سریع • امکان صادرات و ارسال به تمامی استان های ایران • ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا • امکان تولید تناژ بالا • دارای مجوز فعالیت • ارائه مناسب ترین قیمت • حمایت از صیادان با تجربه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]