اطلاعات تماس
  • 021331*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806174024813108

حمید نجف زاده، مدیرعامل شرکت فرش جم گفت:

پاسبانی از هویت فرش ایرانی هدف اصلی فرش جم است

کد: 139806174024813108

http://bit.ly/2PYloZG

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت فرش جم، تولیدکننده و صادرکننده فرش‌های‌ 700 و 1000 شانه، در نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی 1398 شرکت خواهد کرد.

پاسبانی از هویت فرش ایرانی از ارزش‌های شرکت فرش جم
پاسبانی از هویت فرش ایرانی هدف اصلی فرش جم است

شرکت فرش جم که از سال 1380 فعالیت خود را در شهر کاشان آغاز کرده است، از ابتدا توانسته است اعتماد مخاطبان خود را از نظر کیفیت و تنوع محصولات جلب کند.

حمید نجف زاده، مدیرعامل شرکت فرش جم، ضمن تشکر از برگزارکنندگان نمایشگاه‌های تخصصی که زمینه پیشرفت صنایع و کارآفرینان را فراهم می‌کنند، شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی را موجب رشد، پیشرفت، ارتقای کیفیت و نوآوری دانست.

وی اهداف و ارزش‌های شرکت فرش جم را کارآفرینی، حمایت از نیروی جوان داخلی، پاسبانی از هویت فرش ایرانی، خلاقیت و نوآوری، احترام به محیط زیست و جلب رضایت مشتریان دانست و افزود: «در حال حاضر مهم‌ترین مشکل صنعت فرش ماشینی، تولید و عرضه بیش از نیاز بازار داخلی است و تنها راه‌حل آن سهولت در راه صادرات این کالا است که آن هم نیاز به توجه بیشتری از سوی مسئولان دارد.»

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی 22 الی 25 شهریور ماه سال 1398 با حضور فعالان صنعت فرش در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 الی 18 از این نمایشگاه بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرش جم

شرکت فرش جم (Jam Carpet Company) جم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در شهر کاشان، قطب صنعت فرش ماشینی ایران، آغاز کرد و از همان ابتدا تولیدات خود را با بهره‌گیری از مرغوبترین الیاف با تنوع رنگی بالا و بکارگیری پیشرفته‌ترین دستگاه‌های بافت فرش ماشینی از کشور بلژیک آغاز نمود. در همین راستا، بر دانش متخصصان برتر کشور عزیزمان ایران در تیم‌های طراحی، تولید و فروش تکیه زده و توانستیم اعتماد مخاطبین خود را از لحاظ کیفیت و تنوع حفظ کنیم.

اطلاعات تماس
  • 021331*****
[نمایش اطلاعات]